رئیس اورژانس ۱۱۵ و فوریت‌های پزشکی شهرستان دشتستان؛
۵۰۰۰ دانش‌آموز دشتستانی در هشتگ سوگند چهارشنبه آخر سال شرکت کرده‌اند/ آمادگی کامل پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ شهرستان دشتستان

22 اسفند 1402
رئیس اورژانس ۱۱۵ و فوریت‌های پزشکی شهرستان دشتستان گفت: ۵ هزار دانش‌آموز دشتستانی در هشتگ سوگند چهارشنبه آخر سال شرکت کرده‌اند.

حمیدرضا شبانکاره فرد در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان اظهار داشت: افزایش آگاهی دانش‌آموزان در مورد حوادث چهارشنبه آخر سال نقش بسزایی در کاهش میزان قربانیان خواهد داشت.

وی افزود: با توجه به استعداد بالای دانش‌آموزان در فراگیری مباحث و در جهت ترویج فرهنگ‌سازی پیشگیری از حوادث در سنین پایه، لذا دانش‌آموزان نقش مهمی در پیشگیری از حوادث خواهند داشت.

شبانکاره فرد بیان کرد: با توجه به ارائه آمار توسط سازمان اورژانس کشور، ۷۴ درصد از قربانیان چهارشنبه آخر سال مربوط به سنین زیر ۱۸ سال است که نشان‌دهنده این است که با آموزش در سطوح پایه و دانش‌آموزی می‌توان از بروز این حوادث پیشگیری و یا آن را به حداقل رساند.

وی تصریح کرد: در تمامی بخش‌های ۶ گانه سطح شهرستان دشتستان، آموزش کمک‌های اولیه برای بیش از ۵ هزار دانش‌آموز صورت گرفته و این دانش آموزان در هشتگ سوگند که توسط سازمان اورژانس کشور تدوین شده است، شرکت کرده‌اند.

رئیس اورژانس ۱۱۵ شهرستان دشتستان اظهار امیدواری کرد: با اقدامات صورت گرفته در تمامی بخش‌های شهرستان که شامل افزایش سطح آگاهی دانش‌آموزان به‌صورت مجازی و حقیقی، تهیه پوستر و توزیع در بین آن‌ها و چاپ بنر در سطح شهر برازجان، چهارشنبه آخر سال بی‌خطر و کم‌خطری را شاهد باشیم.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: اورژانس ۱۱۵ شهرستان دشتستان در آمادگی کامل و آماده‌باش در مورد حوادث چهارشنبه آخر سال قرار دارد و با تمام توان آماده خدمت‌رسانی است.

 

انتهای پیام / س.غ ۳۰۳۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهیم

 


کلمات کلیدی:
اورژانس.115.دشتستان     چهارشنبه.آخر.سال     چهارشنبه.سوری     کمپین.هشتگ.سوگند     حمیدرضا.شبانکاره        

تاریخ بروز رسانی:   22 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >