در تکریم خانواده معظم شهید مدافع سلامت؛
دیدار با خانواده شهدا موجب قوت قلب است

22 اسفند 1402
مشاور رئیس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دیدار با خانواده شهدا موجب قوت قلب است.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهدی مرکبی در دیدار و تکریم از خانواده شهید نصرالله ماهینی اظهار داشت: عیادت و تکریم شهدا وظیفه‌ای دینی برای همه مسئولین است.

وی تصریح کرد: ایثارگری جوانان برومند موجبات پیروزی و سربلندی کشور عزیزمان در هشت سال دفاع مقدس و حفظ و پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در پی داشته است.

مشاور رئیس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دیدار با خانواده شهدا برای ما مسئولین به‌عنوان خادمین مردم موجبات قوت قلب است و عیادت والدین شهدا و تکریم آنان وظیفه‌ای دینی برای ما است.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر نیز عنوان داشت: امروزه هرچه داریم و در سطح بین‌الملل کسب کرده‌ایم، همه را مدیون خون پاک شهدا، صبر و استقامت خانواده‌های شهدا و از خود گذشتگی ایثارگران و آزادگان هستیم و هیچ شکی در آن نیست.

حمید حبیبی نیا بر ایستادگی در راه شهیدان و دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی تأکید و افزود: مقام معظم رهبری در فرمایشات خود تأکید کردند که نباید یاد پدران، مادران و همسران شهدا به دست غفلت بیفتد چرا که آنان در این جهاد عظیم شریک و مجاهدند و این ملّت به یاد شهیدان، به نام شهیدان و به خاطره شهیدان احتیاج دارد.

مشاور رئیس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر و جمعی از مسئولین مرکز بهداشت شهرستان بوشهر در دیدار با خانواده شهید نصرالله ماهینی حضور داشتند.

 

انتهای پیام/ ا.س-3000

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 

 


کلمات کلیدی:
دیدار.خانواده.شهدا     امور.ایثارگران.دانشگاه     مهدی.مرکبی    

تاریخ بروز رسانی:   22 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >