معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
لزوم استفاده از فرصت اعتباربخشی برای ارتقای کمی و کیفی خدمات/ برنامه‌ریزی لازم برای تجهیز بیمارستان‌ها صورت گرفته است

22 اسفند 1402
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
لزوم استفاده از فرصت اعتباربخشی برای ارتقای کمی و کیفی خدمات/ برنامه‌ریزی لازم برای تجهیز بیمارستان‌ها صورت گرفته است

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر نادر شکیب آزاد در نشست هم‌اندیشی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با روسای بیمارستان‌های تحت پوشش استان اظهار داشت: در راستای توسعه خدمات، برنامه‌ریزی لازم جهت تجهیز بیمارستان‌ها به تجهیزات سرمایه‌ای صورت گرفته و امیدواریم با دستیابی به اعتبارات لازم نیازهای تجهیزاتی مراکز را برآورده سازیم.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های بی‌شائبه بیمارستان‌های استان و فعالیت بدون وقفه کادر درمان استان افزود: از روسای بیمارستان‌ها انتظار داریم، سطح دسترسی مردم به خدمات سرپایی را با فعال‌سازی کلینیک‌های تخصصی پزشکی و دندانپزشکی ارتقاء دهند و حضور پزشکان در برنامه کلینیک‌ها و اطلاع‌رسانی به مراجعین به نحوی صورت گیرد تا شأن و کرامت مردم رعایت شود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن امیدبخشی از پیشرفت‌های اخیر دانشگاه عنوان داشت: پرداخت مطالبات پرسنلی از اولویت‌های کاری این معاونت است که در این راستا تلاش در جهت رضایت پرسنلی انجام خواهد پذیرفت که یقیناً در کاهش بسیاری از دغدغه‌های همکاران تأثیر به سزا خواهد داشت.

دکتر شکیب آزاد با اشاره به آغاز مسافرت‌های نوروزی، از آماده‌باش کامل مراکز بهداشتی و درمانی در ایام تعطیلات نوروز خبر داد و گفت: توصیه‌های لازم به روسای بیمارستان‌ها در خصوص ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی ارائه‌شده است.

نشست معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با روسای بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه پیرامون چالش‌ها و مشکلات بیمارستان‌ها و راه‌کارهای کاهش هزینه و افزایش درآمد در سالن ابن‌سینا برگزار شد.

در این نشست روسای بیمارستان‌ها پس از بیان نظرات و پیشنهادات، به بحث و بررسی در خصوص مشکلات پرداخته و سپس تصمیماتی در جهت رفع چالش‌های بیمارستان و بهبود فرآیندها اتخاذ شد.

انتهای پیام/


کلمات کلیدی:
معاونت.درمان     روسای.بیمارستانهای.استان     دکتر.نادر.شکیب‌آزد    

تاریخ بروز رسانی:   22 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >