راه‌اندازی کلاس‌های آمادگی برای زایمان و واحد پرستار پیگیر در بیمارستان زینبیه (س) خورموج

27 اسفند 1402
کلاس‌های آمادگی برای زایمان و واحد پرستار پیگیر در بیمارستان زینبیه (س) خورموج در کلینیک تخصصی زنده‌یاد دکتر حاجیانی واقع در بیمارستان راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان زینبیه (س) خورموج، کلاس‌های آمادگی برای زایمان آسان در ۸ جلسه از هفته ۲۰ بارداری شروع می‌شود و مدت‌زمان هر جلسه حدود ۹۰ دقیقه طول می‌کشد که در این مدت ابتدا مطالب شفاهی و سپس مهارت‌ها به صورت عملی آموزش داده می‌شود.
واحد پرستار پیگیر با هدف ارتقاء سطح سلامت مراجعین و بیماران بر اساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت است.
گروه هدف اصلی بیمارانی هستند که سابقه بیماری‌های مزمن مثل فشارخون، دیابت و بیماری‌هایی که نیاز به آموزش تکمیلی دارند است.
برنامه کاری واحد پرستار پیگیر به دو صورت است که طی ۷۲ ساعت اول به صورت تلفنی پیگیری می‌شود و سطح دانش، مهارت بیماران ارزیابی می‌شود و خدمات به صورت تلفنی و گاه حضوری در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد و این کار در دوماهه اول به‌صورت هر دو هفته و هرماه تا یک سال پیگیری می‌شود و در حالت دوم بیمارانی که به‌صورت سرپایی مراجعه می‌کنند و بعد از ویزیت توسط پزشک ارجاع داده می‌شود و آموزش‌های لازم داده می‌شود.
کلاس‌های آمادگی برای زایمان و واحد پرستار پیگیر در بیمارستان زینبیه (س) خورموج با حضور رییس بیمارستان، مدیر داخلی، مدیر دفتر خدمات پرستاری، امور عمومی و دیگر مسئولان بیمارستان در کلینیک تخصصی زنده‌یاد دکتر حاجیانی واقع در بیمارستان راه‌اندازی شد.

 انتهای پیام/ ه.ح ۴۰۵۰٫

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
راه‌اندازی     آمادگی.برای.زایمان     بیمارستان.زینبیه     شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   27 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >