رئیس شبکه بهداشت و درمان دیلم:
خیرین می‌توانند کمک بزرگی برای ارتقاء وضعیت مجموعه بهداشت و درمان کنند

28 اسفند 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: خیرین می‌توانند کمک بزرگی برای ارتقاء وضعیت مجموعه بهداشت و درمان کنند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، هادی جوانبخت در اولین نشست شورای خیرین سلامت شهرستان دیلم اظهار داشت: خیرین حوزه سلامت دیلم طی سال‌های اخیر اقدامات نیکوکارانه فراوانی را انجام داده‌اند که امروز تأثیر بسزایی را در رشد و توسعه حوزه سلامت داشته است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم با اشاره به نقش و جایگاه مهم خیرین حوزه سلامت در کمک به توسعه بخش‌های بهداشت و درمان دیلم گفت: خیرین سلامت با شناسایی و رفع نیازهای مختلف بهداشتی و درمانی شهرستان می‌توانند کمک بزرگی برای ارتقاء وضعیت مجموعه بهداشت و درمان داشته باشند.
مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان بوشهر با تأکید بر ضرورت برخورداری همه مردم از سلامتی و امکانات بهداشتی و درمانی استاندارد عنوان کرد: محقق شدن این امر مستلزم همکاری همه جانبه مجموعه‌ها و ارگان‌های مختلف است و خیرین حوزه سلامت نقش مهمی را در این رابطه ایفا می‌کنند.
فرید محبی در ادامه به گوشه‌ای از فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظلّه العالی) در دیدار اعضاء مجمع خیّرین سلامت اشاره‌ای داشت و اضافه کرد: اقدامات سلامت‌محور مردم را به خود مردم واگذار کنیم تا از ظرفیت مردم در حوزه سلامت استفاده شود.
مدیرعامل مجمع خیّرین سلامت استان بوشهر بیان کرد: شهرستان دیلم دارای ظرفیت‌های چشمگیر و قابل قبولی در حوزه خیرین بوده که این ظرفیت‌ها می‌بایستی به‌صورت بهینه استفاده شود.
اولین نشست شورای خیرین سلامت شهرستان دیلم با حضور مدیرعامل مجمع خیرین استان برگزار شد.
در این جلسه با اجماع نظر تمامی اعضای شورای خیرین سلامت شهرستان دیلم، آقای محمد طاهری به‌عنوان مدیر اجرایی مجمع خیرین سلامت شهرستان و آقای محمود شوشتری نیز به‌عنوان خزانه‌دار برای مدت دو سال انتخاب گردیدند.
انتهای پیام/ م.ب ۳۰۶۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     شورای.سلامت     خیرین.سلامت     هادی.جوانبخت     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیلم    

تاریخ بروز رسانی:   5 فروردين 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >