سرپرست شبکه بهداشت و درمان کنگان:
سلامت خانواده صنعت نفت مورد تأکید حوزه سلامت است/ لزوم غربالگری و پیشگیری از بیماری‌ها

18 فروردين 1403
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: سلامت خانواده صنعت نفت مورد تأکید حوزه سلامت استان بوشهر و شهرستان کنگان است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، فاطمه آهو خوش در نشست صمیمی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان اظهار داشت:  از مهم‌ترین سرمایه هر سازمان نیروی انسانی آن است، لذا تأکید ما بر غربالگری و پیشگیری از بیماری‌ها همچنین سلامت خانواده در مجموعه کارکنان صنعت نفت است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ایام ماه مبارک رمضان از حمایت‌های صنعت از حوزه سلامت تقدیر و بیان داشت: با توجه به این میزان از تراکمِ مراجعین به بیمارستان و حوزه سلامت شهرستان کنگان، می‌طلبد که صنعت نیز برای تعامل و کمک جدی‌تر، همکاری بیشتری با ما داشته باشد.
آهو خوش ضمن تشکر از مدیرعامل سازمان و نگاه مثبت مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس نسبت به رفع چالش‌ها در حوزه بهداشت و درمان و تعامل دوجانبه صنعت و بهداشت و درمان گفت: از تمامی حوزه صنعت پارس جنوبی خواستاریم با ارائه راهکارها و پیشنهادهای خود ما را در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی یاری کنند.
وی با اشاره به همکاری بسیار خوب دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در انجام غربالگری‌ها و معاینات سلامت کار شاغلان افزود: از مهم‌ترین سرمایه هر سازمان نیروی انسانی آن است لذا تأکید ما بر غربالگری و پیشگیری از بیماری‌ها همچنین سلامت خانواده در مجموعه کارکنان صنعت نفت است.
سخاوت اسدی مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی نیز  با تأکید بر نقش مجموعه‌های درمانی به‌روز و باکیفیت در رضایت‌مندی و آرامش خاطر کارکنان در عملیات نفت گفت: در سال‌های اخیر و با توجه به حوادث صنعتی که رخ داده است، بهداشت و درمان همواره در حضور در محل حادثه و خدمت‌رسانی به‌موقع پیشگام بوده است و بر لزوم حفظ و ارتقای سطح کیفی بهداشت و درمان کارکنان در این منطقه تأکید کرد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان کنگان به همراه معاون بهداشتی شبکه با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس دیدار کردند.
انتهای پیام/ م.س ۳۰۷۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     فاطمه.آهوخوش     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   21 فروردين 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >