دیدار معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بوشهر با خانواده شهید ناو موشک‌انداز پیکان

5 ارديبهشت 1403
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بوشهر با حضور در منزل ناو سروان شهید شهباز آذری از شهدای عملیات مروارید و ناو موشک‌انداز همیشه جاوید پیکان با خانواده این شهید دیدار و از آنان دلجویی کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حمید حبیبی نیا افزود: دیدار با خانواده شهدا برای ما مسئولین به‌عنوان خادمین مردم موجبات قوت قلب است و عیادت خانواده شهدا و تکریم آنان وظیفه‌ای دینی برای ما است.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر اظهار داشت: به مناسبت موفقیت نیروی دریایی ارتش ایران و نیز مقاومت ناوچه پیکان در برابر حمله دریایی و هوایی عراق در ۷ آذر ۱۳۵۹ (در عملیات مروارید) این روز در تقویم ایران، به‌عنوان روز نیروی دریایی نام‌گذاری شده است.
سمهدی عابدی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بوشهر در این دیدار گفت: در پناه ایثارگری‌های این شهدای والامقام و رشادت‌های مثال‌زدنی آن‌ها امروز در آرامش مشغول خدمت هستیم و اگر این ایثارگری‌ها نبود معلوم نبود چه بر سر کشور ما می‌آمد.
یوسف بختیاری مشاور فرماندار در امور ایثارگران بوشهر گفت: مادامی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد، هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرزوبوم را نخواهد کرد.
مهدی مرکبی، مشاور رئیس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: عیادت و تکریم شهدا وظیفه‌ای دینی برای همه مسئولین است.
در پایان همسر مکرم شهید شهبازی خاطراتی از رشادت‌ها و ایثارگرهای این شهید والامقام بیان داشت که باعث ایجاد شور و شعف خاصی در حاضرین گردید.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و مشاور فرماندار در امور ایثارگران بوشهر، مشاور رئیس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر و جمعی از مسئولین مرکز بهداشت شهرستان بوشهر در دیدار با خانواده شهید شهباز آذری حضور داشتند.


انتهای پیام/ ح.گ ۳۰۰۱

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
دیدار     مهندس.حمید.حبیبی‌نیا     مرکز.بهداشت.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   5 ارديبهشت 1403

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >