رئیس کمیته ترویج ایثار، جهادوشهادت شهرستان بوشهر خبر داد؛
تجلیل از خانواده شهید والامقام رضا جلیلوند

1 خرداد 1403
رئیس کمیته ترویج ایثار، جهاد و شهادت شهرستان بوشهر گفت: از خانواده شهید والامقام رضا جلیلوند آغبلاغ در ایام دهه مبارک کرامت و سالروز آزادسازی خرمشهر تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حمید حبیبی نیا بیان داشت: در شهادت رابطه عاشق و معشوق، عابد و معبود معنا و مفهومی واقعی می‌یابد، اینکه شهدا هوشمندانه خود را معرض معامله باخدا قرار می‌دهند، نهایت جلوه معرفتی است که نصیب شهدا می‌کند.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر یاد شهیدان را تلنگری بر رفتار و گفتار در این دنیای فانی دانست و اضافه داشت: امید است نام شهدا و فلسفه شهادت موجب خانه‌تکانی دل‌هایمان گردد.

مشاور رئیس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: دیدار با خانواده شهدا افتخار و فرصتی مغتنم جهت تجدید روحیه برای خدمت است.

مهدی مرکبی اظهار داشت: خانواده شهدا با اهدای بهترین عزیزان خود در راه حفظ ارزش‌های کشور کار بزرگ و عظیمی انجام داده‌اند و شرایط امروزمان مدیون آن‌ها است.

مشاور رئیس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: همسر و فرزند شهید رضا جلیلوند نهایت ایثار و فداکاری را در این راه داشته‌اند و به آنان به‌عنوان نمونه کامل ایثار و ازخودگذشتگی ادای احترام می‌کنم.

هم‌زمان با دهه کرامت و سالروز آزادسازی خرمشهر، مهدی مرکبی مشاور رئیس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ، مهندس حمید حبیبی نیا رئیس کمیته ترویج ایثار، جهاد و شهادت و رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر و دیگر اعضای کمیته ترویج جهاد، ایثار و شهادت شهرستان بوشهر ضمن حضور در منزل خانواده معزز شهید جلیلوند آغبلاغ از فرزند آن شهید، دکتر رحیمه جلیلوند آغبلاغ که از مدافعان سلامت در دانشگاه علوم پزشکی هستند با اهدای لوح سپاس و گل، تجلیل و قدردانی کردند.س

انتهای پیام/ ح.گ ۳۰۰۱

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
تجلیل     دیدار     مهدی.مرکبی     مهندس.حمید.حبیبی‌نیا     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   1 خرداد 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >