مسئول امور خیرین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
باید فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جدید گسترش و نهادینه کنیم

1 خرداد 1403
مسئول امور خیرین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: وظیفه همگان زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهداست و باید فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه به ویژه در بین نسل جدید گسترش و نهادینه کنیم.

حجت‌الاسلام محمود عبدالهی اظهار داشت: هدف این دیدارها انجام وظیفه در قبال خانواده ایثارگران، جانبازان و شهدا و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت است

مسئول امور خیرین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: مهم‌تر از شهادت روایت شهادت است و روایت آن بر عهده همگان است.

وی با تأکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه عنوان کرد: وظیفه امروز همه مردم و مسئولان، زنده نگهداشتن راه شهیدان و بزرگ‌مردان دفاع مقدس و همچنین انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل امروز جوان و نوجوان ایران اسلامی است.

مسئول امور خیرین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دیدار با خانواده‌های مکرم شهدا، جانبازان و ایثارگران علاوه بر پشت‌گرمی، روحیه و انگیزه خدمت را برای ما دوچندان می‌کند.

با حضور مشاور رئیس دانشگاه و مسئول امور ایثارگران و مسئول امور خیرین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان، معاون بهداشتی، مسئول امور ایثارگران و امور فرهنگی شبکه بهداشت و جمعی از کارکنان مرکز خدمات جامع سلامت آبپخش ضمن دیدار با خانواده شهید محمود رنجبر پور با اهدای لوح یادبود از آن‌ها تجلیل به عمل آمد.

 

انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 


کلمات کلیدی:
دیدار     امور.خیرین     حجت‌الاسلام.محمود.عبدالهی     امور.ایثارگران        

تاریخ بروز رسانی:   1 خرداد 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >