مشاور رئیس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
باید فرصت خدمت به مردم به ویژه خانواده شهدا و ایثارگران مغتنم شمرد

1 خرداد 1403
مشاور رئیس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: باید فرصت خدمت به مردم به ویژه خانواده شهدا و ایثارگران مغتنم شمرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مهدی مرکبی در حاشیه نشست با مسئولین شبکه بهداشت و درمان دشتستان اظهار داشت: دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران یک وظیفه است و باید به‌عنوان یک فرهنگ نهادینه شود و ما به‌عنوان خادمان مردم در حوزه سلامت، خدمت به خانواده شهدا را افتخار خود می‌دانیم و امیدواریم توفیق خدمت به این عزیزان را داشته باشیم.

وی تصریح کرد: همه ما به‌عنوان خدمتگزاران نظام اسلامی مدیون خون پاک شهدا هستیم و باید همواره قدردان تلاش‌ها و مجاهدت‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان باشیم.

مشاور رئیس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: رسیدگی به امور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران افتخار بزرگی است که باید با عشق به خدمت‌گزاری انجام شود.

مرکبی اضافه کرد: خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان بزرگ‌ترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند و محق خدمت هستند و ما وظیفه‌داریم در راستای ترویج فرهنگ شهادت و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا تلاش مضاعفی داشته باشیم.

انتهای پیام/ س.غ ۳۰۳۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 

 


کلمات کلیدی:
نشست     دیدار     مهدی.مرکبی     امور.ایثارگران     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   1 خرداد 1403

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >