در سال ۱۴۰۲؛
بالغ‌بر ۱۲ میلیارد تومان تجهیزات پزشکی برای بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان خریداری شد

6 خرداد 1403
رئیس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان گفت: بالغ‌بر ۱۲ میلیارد و ۷۴۰ میلیون تومان در سال ۱۴۰۲ تجهیزات پزشکی برای بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان خریداری شد.

دکتر امین آزادفر در مصاحبه با روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان اظهار داشت: بی‌شک وجود تجهیزات پزشکی در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی یکی از ارکان مهم و اساسی کار و فعالیت بهینه پزشکان، پرستاران و کادر درمان بوده و در واقع ابزاری برای انجام موفقیت بیمارستان محسوب شده و لذا بدون تجهیزات پزشکی بروز و مناسب بهترین پزشکان و کارآمدترین کادر درمان نمی‌توانند کاری برای درمان بیماران انجام دهند.

وی تصریح کرد: در سال ۱۴۰۲، بالغ‌بر ۱۲ میلیارد و ۷۴۰ میلیون تومان تجهیزات پزشکی ضروری و مورد نیاز بخش‌های مختلف درمانی بیمارستان شهید گنجی برازجان و درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی ولایت خریداری و مورد استفاده بخش‌های مختلف قرار گرفت.

دکتر آزادفر همچنین افزود: باهمت و تلاش همکاران شاغل در بخش‌ها و بخصوص واحد تجهیزات پزشکی بیمارستان توانستیم با برنامه‌ریزی دقیق و حساب‌شده، پس از انجام نیازسنجی‌های لازم و اولویت‌بندی مطلوب، تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیمارستان را خریداری و در بیمارستان بکار گیریم.

وی ضمن اشاره به هزینه‌بر بودن وسایل و تجهیزات پزشکی بیمارستان‌ها، اشاره داشت: با توجه به محدودیت اعتبارات بیمارستانی و دانشگاهی در زمینه خرید تجهیزات پزشکی، اقلامی از تجهیزات پزشکی خریداری شده از محل اعتبارات دیالیز، تملک دارایی و همچنین هیئت‌امنای صرفه‌جویی ارزی تأمین‌شده است.

رئیس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان ضمن اشاره به ریز تجهیزات پزشکی خریداری شده عنوان داشت: حدوداً ۲۳ قلم از مهم‌ترین تجهیزات پزشکی و دستگاه‌های مهم تجهیزاتی خریداری شده در سال گذشته، عبارت از ونتیلاتور پرتابل، تخت احیاء نوزاد، تخت الکتریکی اتاق عمل، الکترو شوک، بن ماری، سانتریفیوژ، دستگاه همو دیالیز، ان سی پپ، ست معاینه، برانکارد، ویلچر، قطعات دستگاه دیالیز، دریل کانوله ارتوپدی، اره ارتوپدی، سروفیوژ، اتو کلاو بخار ۳۰۰٫ لیتری، تخت سی آرم، صندلی همراه بیمار، دستگاه لاپاراسکوپی، دستگاه دیونایزر، اتو کلاو پلاسما سی اس آر، ابزار جراحی، دستگاه اتوکراتورفرکتومتر چشمی و بسیاری از وسایل و تجهیزات دیگر بوده است.

دکتر آزادفر همچنین ابراز داشت: وظیفه ذاتی ما در بیمارستان به‌عنوان متولیان درمان بیماران و مردم عزیز، ایجاب می‌نماید که برای ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات تشخیصی و درمانی برای بیماران عزیز همواره تلاش نماییم تا با بکار گیری وسایل و تجهیزات پزشکی بهینه همواره خدمات درمانی مطلوب، شایسته و متناسب با استانداردهای دانشگاه علوم پزشکی و وزارت بهداشت و درمان را ارائه نماییم.

رئیس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات پرسنل بخصوص واحد تجهیزات پزشکی بیمارستان شهید گنجی به جهت پیگیری مستمر جهت تهیه و خریداری این تجهیزات اضافه داشت: بی‌شک بدون حمایت و پشتیبانی همه‌جانبه مسئولین استانی و شهرستانی انجام این مهم میسر نبود و لذا از همه مسئولینی که ما را در این زمینه مساعدت و یاری نمودند، به‌ویژه فرماندار ساعی و انقلابی شهرستان دشتستان کمال تشکر و قدردانی به عمل می‌آید.

انتهای پیام/ ب.ا- ۴۰۸۰

 

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
تجهیزات.پزشکی     دکتر.محمدامین.آزادفر     بیمارستان.شهید.گنجی     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   6 خرداد 1403

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >