فرماندار تنگستان:
تلاش‌های صادقانه و خدمات درمانی بیمارستان امام حسین (ع) اهرم رضایت‌بخش است

16 خرداد 1403
فرماندار تنگستان گفت: تلاش‌های صادقانه و پیگیری‌های دکتر زینب حسینی رئیس بیمارستان امام حسین (ع) اهرم و مجموعه درمان شهرستان تنگستان موجب رضایت نسبی مراجعین شده است.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام حسین (ع) اهرم، فرماندار تنگستان در دیدار با رئیس بیمارستان امام حسین (ع) اهرم اظهار داشت: تجهیزات و امکاناتی که ظرف این سه سال به بیمارستان امام حسین (ع) اهرم اضافه‌شده و خدمات خوبی که در این مدت انجام‌شده، موجب رضایت نسبی مراجعین به این بیمارستان شده است.

وی اضافه کرد: در سال جاری پشتیبانی لازم از بیمارستان امام حسین (ع) انجام خواهد شد که نیاز است نقش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در اعتبارات شهرستان بارز و آشکار باشد.

فرماندار تنگستان خاطرنشان کرد: در کمیته برنامه‌ریزی سال جاری 15 میلیارد تومان جهت تجهیزات و امکانات بیمارستانی، بیمارستان امام حسین (ع) اهرم اختصاص داده خواهد شد.

دکتر زینب حسینی رئیس بیمارستان امام حسین (ع) اهرم ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت رئیس‌جمهور محبوب و هیئت همراه ایشان، گزارشی دقیق و کامل از وضعیت موجود بیمارستان، خدمات درمانی ارائه‌شده و پیگیری‌های مستمر و حمایت‌های رئیس و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، تجهیزات اضافه‌شده به این مرکز درمانی و تجهیزات موردنیاز بیمارستان ارائه داد و از حمایت‌های فرماندار شهرستان تنگستان نیز تشکر و قدردانی کرد.

 

 

انتهای پیام/ ع.ق 4010

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 


کلمات کلیدی:
دیدار     فرماندار     احمد.لطفی     دکتر.زینب.حسینی     بیمارستان.امام‌حسین(ع)     شهرستان.تنگستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   16 خرداد 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >