رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
رضایت خداوند در گرو جلب رضایت مردم است

29 فروردين 1394
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت:در حوزه سلامت رضایت خداوند در گرو جلب رضایت مردم است.

دکتر علیرضا رئیسی در نشست صمیمی با بانوان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر که به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن برگزار شد گفت: همه‌ی ما مانند یک خانواده بزرگ می بایست به دنبال رشد و شکوفایی دانشگاه علوم پزشکی باشیم زیراکه جلب رضایت مردم در حوزه سلامت رضایت خدواند را به همراه خواهد داشت.
وی افزود: حضور زنان در عرصه علوم پزشکی بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی بسیار پر رنگ و با ارزش شده است و از جمله نقاط قوت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به طور ویژه حضور بانوان در تمامی سطوح تخصصی و کارشناسی است که از این نظر باید از ایشان تشکر و قدر دانی کرد.
دکتر رئیسی با اشاره به اجرای طرح سلامت بانوان ایران با عنوان سبا در شهرستان دیلم افزود: تمامی شهرستان های استان بوشهر آمادگی اجرایی شدن این طرح را دارند.
وی با یادآوردی اهمیت منابع انسانی به عنوان مهم ترین سرمایه هر سازمان بیان داشت: سرمایه انسانی نیازمند نگهداری، توانمند سازی و ارتقا می باشد و این امر زمانی محقق خواهد شد که نیروی انسانی از لحاظ ذهنی و روحی دارای خاطری راحت باشد تا بتواند تمام ذهنیت و خلاقیت خود را به انجام وظایف پیش بینی شده متمرکز کند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تاکید کرد: از برنامه های ورزشی و رفاهی در جهت حفظ و ارتقا سلامت و افزایش روحیه شادابی بانوان شاغل در دانشگاه حمایت می کنیم.
انتهای پیام/ م.پ 1025

کلمات کلیدی:
هفته‌زن     نشست.صمیمانه        

تاریخ بروز رسانی:   29 فروردين 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >