مرکز بهداشتی درمانی شهید رجایی اهرم به بهره‌برداری رسید/گزارش تصویری

5 ارديبهشت 1394
مرکز بهداشتی درمانی شهید رجایی اهرم با حضور استاندار، رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و مسئولان دستگاه‌های اجرایی این استان با سرمایه‌گذاری ۴۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

استاندار بوشهر در آیین افتتاح این مرکز با قدردانی از فضای همدلی بین مسئولان تنگستان گفت: همگامی و همدلی بین مسئولان کمک می‌کند که کارهای مردم در حوزه‌های گوناگون بهتر و خدمات رسانی با کیفیت مطلوب‌تری انجام شود.
دکترمصطفی سالاری افزود: با توجه به نام‌گذاری رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام دولت و ملت همدلی و همزبانی می‌طلبد فضای حاکم درتنگستان تقویت شود تا خدمات رسانی در راستای رضایت مردم افزایش یابد.
وی، با قدردانی از تلاش مسئولان حوزه بهداشت و درمان استان بوشهر در اجرای طرح موفقیت آمیز نظام سلامت بیان داشت: بهره‌مندی بیشتراز سلامتی و دسترسی آسان مردم به حوزه درمانی یکی از طرح‌های موفق و با اولویت دولت تدبیر و امید است که استان بوشهر در این بخش موفق عمل کرده است.
دکتر مصطفی سالاری، با اشاره به اینکه افتتاح مرکز بهداشتی درمانی تنگستان در راستای خدمات بهتر به مردم است گفت: اینکه ضریب اشغال تخت بیمارستانی در تنگستان از 2 درصد به 60 درصد افزایش یافته نشان از بهبود افزایش خدمات درمانی است که این وضعیت امسال بهبودی بیشتری می‌یابد.
استاندار بوشهر، از تلاش مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در افزایش خدمات درمانی بهداشتی به مردم استان بوشهر به ویژه تنگستان قدردانی کرد.
طرح تحول نظام سلامت موجب رضایت مندی مردم شده است
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در ایین افتتاح مرکز بهداشتی درمانی شهید رجایی اهرم گفت: طرح تحول نظام سلامت سبب رضایت مندی مردم شده است و موفقیت‌های خوبی در یکسال گذشته در استان بوشهر و در تنگستان حاصل شده بگونه‌ای که ضمن تجهیز مراکز درمانی استان به امکانات مورد نیاز پزشکان متخصص نیز در این مراکز درمانی مستقر شده‌اند.
دکتر رئیسی، با بیان اینکه برای استاندارد سازی مراکز بهداشتی درمانی تنگستان 10 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده گفت: با تلاش مسئولان شاهد افتتاح مرکز بهداشتی درمانی شهید رجایی اهرم تنگستان هستیم که با افتتاح این مرکز تحول مهمی در حوزه درمان تنگستان ایجاد می‌شود.
افتتاح درمانگاه شهید رجایی اهرم موجب رفع مشکلات مردم تنگستان در حوزه درمانی شده است
امام جمعه تنگستان نیز در این آیین افتتاح درمانگاه شهرستان تنگستان گفت: افتتاح درمانگاه شهید رجایی اهرم موجب رفع مشکلات مردم تنگستان در حوزه درمانی شده است و برای رسیدگی بهتر به امور درمانی لازم است تجهیزات این مرکز گسترش یابد.
حجت‌الاسلام عیسی راستگو با اشاره به اینکه یکی از توفیقات دولت تدبیر و امید اجرای طرح تحول نظام سلامت است اظهار داشت: مردم شهرستان تنگستان برای امور درمانی خود سختی‌های زیادی کشیده‌‌اند که با اجرای طرح تحول نظام سلامت مشکلات مردم کاهش یافته است.
در راستای طرح تحول نظام سلامت طرح‎‌های مختلفی در شهرستان تنگستان اجرا شد
فرماندار تنگستان نیز در این مراسم با اشاره به اینکه در راستای طرح تحول نظام سلامت، طرح‌های مختلف درمانی و بهداشتی در این شهرستان اجرا شده اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین طرح‌‌های حوزه سلامت در تنگستان ساخت بیمارستان، تجهیزمراکز درمانی و توسعه درمانگاهها بود که سبب افزایش خدمات درمانی در تنگستان شده است.
غلامرضا ترک‌زاده تصریح کرد: درمانگاه شهید رجایی اهرم که درمدت ۴ سال حدود ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت با تلاش‌های انجام شده در مدت کمتر از یک سال تکمیل، برای خدمات رسانی مطلوب‌تر به مردم افتتاح شد.
فرماندار تنگستان اظهار داشت: برای ساخت این مرکز درمانی ۴۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است که در راستای طرح تحول نظام سلامت مشکلات درمانی مردم را برطرف کرده است.
مرکز بهداشتی درمانی شهید رجایی اهرم با مساحتی حدود 2 هزار و پانصد متر مربع و با زیر بنایی معادل 1770 متر در سه طبقه احداث شده است.
این مرکز با بخش‌های بهداشت محیط، بهداشت خانواده، آزمایشگاه، مبارزه با بیماری‌ها، آموزشی سلامت، مراقبت زنان و کودکان و پزشک خانواده به شهروندان تنگستانی خدمت‌رسانی می‌کند.

خبر مرتبط: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:ضریب اشغال تخت بیمارستانی در تنگستان افزایش یافت

/م.غ 1023


کلمات کلیدی:
افتتاحیه     تنگستان     مرکز‌بهداشتی‌درمانی.شهید‌رجایی     استاندار        

تاریخ بروز رسانی:   5 ارديبهشت 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >