مشارکت افراد خیر در توسعه فضاهای درمانی افزایش یافته است/ گزارش تصویری

6 ارديبهشت 1394
استاندار بوشهر گفت: در راستای طرح تحول نظام سلامت ضمن اینکه شاهد افزایش خدمات درمانی، کاهش هزینه‌های درمانی و توسعه فضای درمانی هستیم، مشارکت افراد خیر نیز در توسعه فضاهای درمانی افزایش یافته است.

دکتر مصطفی سالاری در همایش تجلیل از خیران حوزه سلامت در شهرستان دیلم، با بیان اینکه خیران در حوزه‌های گوناگون جامعه نقش مهم و تاثیرگذاری دارند اظهار داشت: خیران در زمینه‌های ساخت مسجد، مدرسه و حسینیه نقش مهمی داشته‌اند و اکنون با ورود به حوزه سلامت وضعیت فضاهای درمانی و بهداشتی بهبود یافته است.
استاندار بوشهر، با اشاره به اینکه شهرستان دیلم دارای ظرفیت‌های مناسبی در بخش‌های مختلف اقتصادی و تجاری است اضافه‌کرد: فعالان اقتصادی در شهرستان دیلم نقش مهمی در توسعه فعالیت‌های گوناگون عام‌المنفعه دارند که باید این فرهنگ مشارکتی در این شهرستان ترویج داده شود.
استاندار بوشهر ازافزایش اشغال تخت بیمارستانی در دیلم خبرداد و گفت: ضریب اشغال تخت بیمارستان شهرستان دیلم از ۱۰ درصد قبل از اجرای طرح تحول نظام سلامت اکنون به ۶۰ درصد افزایش یافته که نشان از موفقیت این طرح در حوزه سلامت سلامت و درمان است.
دکتر سالاری، با اشاره به اینکه طرح توسعه فضاهای درمانی در سایر شهرستان‌های استان اجرا شده تصریح کرد: طرح توسعه بیمارستان کنگان، عسلویه، تنگستان، دشتی و دیلم افزایش یافته و این در حالی است که این طرح‌ها امسال در استان بوشهر توسعه می‌یابد.
در این مراسم از خیران حوزه سلامت دیلم تجلیل شد./م.غ 1023

کلمات کلیدی:
هفته‌سلامت     افتتاحیه     افتتاح     بخش‌زنان‌و‌زایمان     شبکه‌بهداشت‌و‌درمان     دیلم    

تاریخ بروز رسانی:   6 ارديبهشت 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >