معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
دریافت خدمات درمانی به بهترین شکل و با نازلترین قیمت حق مردم است

27 خرداد 1394
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: اعتقاد ما بر این است که دریافت خدمات درمانی به بهترین شکل ممکن و با نازلترین قیمت حق مردم است به همین منظور نظارت بر درمان با جدیت بیشتری ادامه می‌یابد.

دکتر سید سجاد اقبالی در نشستی با حضور مدیران شبکه‌های بهداشت و درمان استان گفت: در برنامه نظارت بر درمان به دنبال ارایه خدمات با کیفیت مناسب و متناسب با شأن و منزلت مردم هستیم زیرا وظیفه ما صیانت از حقوق مردم توام با صیانت از حقوق پزشکان است.
وی افزود: با توجه به استراتژی های در نظر گرفته شده در حوزه مدیریتی دانشگاه، برای رسیدن به جایگاه واقعی خدمت دهی به مردم در آینده نزدیک شاهد اجرا شدن طرحی با عنوان مطب ایده آل در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خواهیم بود.
دکتر اقبالی در رابطه با طرح مطب ایده آل گفت: این طرح شامل ارایه مباحث آموزشی در بعد نیروی انسانی و رعایت استانداردهای فیزیکی لازم برای صدور مجوز فعالیت پزشکان در مطب خواهد بود.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با یادآوری مشکلات موجود در مسیر نظارت بر درمان گفت: نظارت بر درمان تنها به نظارت بر فضای فیزیکی خلاصه نمی شود و امیدواریم تا با بررسی عملکردها و با حمایت همه جانبه دانشگاه در چارچوب قانون و در حوزه اخلاق و عرف به رفع این مشکلات بپردازیم.
وی در زمینه هماهنگی با سازمان نظام پزشکی افزود: برای رفع موانع پیش روی نظارت بر درمان ضروری است تا با ارایه مستندات لازم جلسه مشترکی با اعضای سازمان نظام پزشکی در جهت برطرف شدن این موانع و افزایش سطح رضایتمندی مردم داشته باشیم.
انتهای پیام/ م.پ 1025

کلمات کلیدی:
نظارت     درمان     نظارت‌بر‌درمان     دکتر     اقبالی     معاون.درمان    

تاریخ بروز رسانی:   27 خرداد 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >