بررسی نحوه پرداخت‌های بیمارستانی در نشست معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با مسؤولان و پرسنل بیمارستان‌های استان

28 امرداد 1394
رؤسا، مسؤولان و پرسنل بیمارستان‌ها و شبکه‌های بهداشت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در نشستی با حضور قائم مقام رییس دانشگاه و معاون درمان، راه‌کارهای تسهیل در پرداخت‌های مطالبات پرسنلی را بررسی کردند.

در این نشست با مقایسه نظام پرداخت مبتنی بر عملکرد با سیستم نظام نوین، محاسن و معایب هر یک از این دو طرح مورد بررسی قرار گرفت.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: پرداخت مطالبات به هر روشی که صورت بپذیرد تنها از منابع محدود و مشخص است که باید از منابع مالی بیمارستانی تأمین و توسط خود بیمارستان‌ها مدیریت شود.
دکتر سید سجاد اقبالی افزود: پرداخت‌ها بر اساس طرح مبتنی بر عملکرد به عدالت نزدیک‌تر است اما هر برنامه‌ای که برای اولین مرتبه اجرا می‌شود با مشکلاتی همراه است که به تدریج با نظارت و نظر سنجی دقیق باید در رفع این نواقص اهتمام ورزید.
در این نشست قسمت‌های مختلف طرح پرداخت مبتنی بر عملکرد و سیستم نظام نوین توسط رؤسای شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان‌های استان، مدیران، مترون‌ها، سرپرستاران و مسؤولین بخش‌های اتاق عمل، دیالیز، زایشگاه، داخلی مردان و زنان بیمارستان‌های استان مورد بررسی قرار گرفت که همه حاضرین نظرهای مشابهی داشتند.
اعلام موافقت همه حاضرین با ادامه طرح پرداخت مبتنی بر عملکرد در بیمارستان‌های استان
گروه‌های شرکت کننده در این نشست هرکدام نظرها و پیشنهادهای خود را در مورد طرح پرداخت مبتنی بر عملکرد و سیستم نظام نوین بیان کردند که در جمع بندی همه موافق ادامه اجرای طرح پرداخت مبتنی بر عملکرد در بیمارستان‌های استان بودند.
شرکت کنندگان در این نشست با بیان اینکه طرح پرداخت مبتنی بر عملکرد دارای اشکالات جزیی می‌باشد ولی باید با نظارت بیشتر و نظر سنجی دقیق‌ در رفع این اشکالات تلاش شود.
همچنین در این نشست معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اعلام نمود که یک پرداخت غیر موظفی به پرسنل بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی استان در آینده بسیار نزدیک واریز خواهد شود.
انتهای پیام/ م.غ 1023

کلمات کلیدی:
درمان     پرداخت‌.مبتنی‌بر‌عملکرد     دکتر.عزیزنژاد     دکتر.اقبالی        

تاریخ بروز رسانی:   28 امرداد 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >