رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
ثروت اصلی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر کارکنان هستند

11 شهريور 1394
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: سرمایه و ثروت اصلی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیروی انسانی و کارکنان هستند.

دکتر علیرضا رئیسی در جمع کارکنان، کارشناسان و مدیران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: سرمایه انسانی از مهمترین منابع یک سازمان محسوب می‌شود که همواره نیازمند نگهداری و ارتقای این سرمایه در همه ابعاد هستیم.
وی با قدردانی از زحمات کارکنان دانشگاه در سراسر استان بیان داشت: اگر توجه کافی به نیروی انسانی و کیفیت بخشی به این سرمایه سازمانی نداشته باشیم رو به اضمحلال و نابودی خواهیم رفت و همه ما موظفیم از این ارگان سازمانی همانند ارگان بدن مراقبت و محافظت کنیم و در هر شرایطی که هستیم به فکر این باشیم که مشکلات این عزیزان را حل کنیم و لبخند رضایت را بر لبانشان بنشانیم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: بدترین آفت یک سازمان روزمرّگی است و می‌توان با خلاقیت و نوآوری و مثبت اندیشی سازمان را به یک سازمان پویا و پرتحرک تبدیل کرد.
وی افزود: همه ما در سیستم یک هدف مشترک داریم و باید در این سیستم تولید ارزش کنیم و ارزش را تنها کارکنان می‌توانند با تلاش و کار مضاعف و ارتقای سطح علمی خود بیافرینند.
مشاور و قائم مقام مدیریت کیفیت معاونت توسعه نیز با ارایه گزارشی از فرآیند انتخاب کارکنان برتر و نمونه گفت: انتخاب کارکنان نمونه در سه رده مدیران، کارشناسان و کارکنان در سه سطح خود ارزیابی، مدیران مستقیم و ستاد دانشگاه انجام می‌شود.
دکتر حبیب عمرانی خو افزود: تخصیص سهمیه به واحدها بر اساس شاخص جمعییتی کارکنان هر واحد صورت می‌گیرد که در ستاد دانشگاه هر پنجاه نفر یک نفر و در شبکه‌ها و بیمارستان‌های استان هر صد نفر یک نفر به عنوان کارمند نمونه انتخاب می‌شوند.
وی اظهار داشت: ده فاکتور اصلی برای انتخاب کارکنان نمونه وجود دارد که مهمترین این شاخص‌ها گسترش و تقویت شئونات اسلامی، تکریم ارباب رجوع، تکریم همکاران، وجدان کاری و احساس مسئولیت، انضباط اداری، ارایه پیشنهاد، طرح و مقاله، اختراع، تألیف کتاب و استفاده از نرم افزارهای تخصصی و عمومی و میزان مشارکت در تحقق اهداف تخصصی دانشگاه می‌باشد.
دکتر عمرانی خاطر نشان کرد: کارکنان دانشگاه می‌توانند با دریافت تکمیل فرم‌های انتخاب کارمندان نمونه از طریق پرتال دانشگاه یا رابط تحول اداری داوطلب انتخاب کارمند نمونه شوند.
در پایان این آیین مدیران، کارشناسان و کارمندان برتر و نمونه دانشگاه معرفی و از آنان توسط رییس و معاونین دانشگاه تقدیر شد.
اسامی کارکنان برتر دانشگاه به این شرح است:
1- دکتر اصغر بحرانی رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی
2- دکتر علی نگین تاجی رییس بیمارستان امام حسین تنگستان
3- حمیدرضا دولت جاوید مدیر برتر معاونت آموزشی
4- یوسف طهماسبی مدیر برتر شبکه بهداشت و درمان گناوه
5- جمیله دارابیان کارشناس برتر معاونت آموزشی
6- علیرضا باقری کارشناس برتر معاونت درمان
7- عهدیه مختاری کارشناس برتر شبکه بهداشت و درمان تنگستان
8- احمد باقرپور برازجانی کارشناس برتر معاونت درمان
9- سیده راضیه حسینی کارشناس برتر شبکه بهداشت و درمان دیر
10- مهوش بحرینی کارشناس بیمارستان شهید گنجی برازجان
11- احمد آتشی کارمند برتر بیمارستان امیرالمؤمنین گناوه
12- غلامرضا غلامی کارمند برتر بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه

 


انتهای پیام/ س.ر 1021


کلمات کلیدی:
هفته.دولت     روز.کارمند     جشن     دکتر.رئیسی    

تاریخ بروز رسانی:   11 شهريور 1394

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

نظرات ارسالی
سرمایه و ثروت اصلی هر دانشگاه، دانشجویان آن دانشگاه هستند. بی شک دانشگاه بدون دانشجو معنایی نخواهد داشت.
zamania

لینک به این صفحه
< >