پیام تبریک معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز ملی بهورز

12 شهريور 1394
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در پیامی به مناسبت روز بهورز گفت : توسعه سلامت در روستاهای میهن اسلامی مرهون دانش و تلاش بهورزان و تربیت کنندگان آن هاست.

متن کامل پیام معاون بهداشتی دانشگاه به شرح زیر است :
"
بسم الله الرحمن الرحیم
توسعه سلامت در روستاهای میهن اسلامی مرهون دانش و تلاش بهورزان و تربیت کنندگان آن هاست. اکنون که در آستانه 12 شهریور روز ملی بهورز قرار داریم ، ضمن ارج نهادن به فعالیت های برجسته بهورزان عزیز و مربیان محترم در امور مرتبط با سلامت ، بدین وسیله از خدمات ارزنده، دقت و حسن نظر ایشان در حوزه سلامت و بهداشت شهرستان سپاسگزاری نموده و مراتب تشکر و قدردانی خود را ابراز می نمایم. امید است همواره همای سعادت و سیادت و سلامت در آسمان زندگیشان در پرواز باشد و توفیق رفیق طریقشان گردد.
دکتر عبدالمحمد خواجه ئیان
12، شهریور 1394"
تجلیل از بهورزان نمونه
همچنین در مراسمی به مناسبت روز ملی بهورز خانم سکینه شیرافکن وآقای احمد طهماسبی به عنوان بهورزان نمونه و آقایان محمود شیخ و حسن مصلحی پور به ترتیب به عنوان مربی و کاردان بهداشتی نمونه برای شرکت در مراسم کشوری روز بهورز انتخاب و به وزارت متبوع معرفی شدند.
در این مراسم از 18 نفر بهورز که در سال گذشته عملکرد مطلوبی داشتند از طرف معاونت بهداشتی تقدیر به عمل آمد. اسامی ایشان به شرح زیر است :
فاطمه شمسکی-رضا دوست نظام- زهرا عبدی نژاد-حسن رزمی-لیلا کامران-حسن چنگیزی-کبری راشدی- احمد طهماسبی- زهره طرابی- بهروز باشی-عذرا صوفی پسند- حسن مهدویان-صغری غلامی-ابراهیم زیارتی- مریم سرور-عایشه سپهریان-سکینه شیر افکن-علی قطب الدین.

انتهای پیام/ م.ب

کلمات کلیدی:
روز.ملی.بهورز     بهورز     معاون.بهداشتی     دکتر.خواجه‌ئیان    

تاریخ بروز رسانی:   12 شهريور 1394

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >