بیمارستان شهید گنجی برازجان یکی از مؤثرترین بیمارستان‌های حوزه درمان استان می‌باشد

15 شهريور 1394
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در آیین تکریم و معارفه رییس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان گفت: بیمارستان شهید گنجی برازجان یکی از مؤثرترین بیمارستان‌های حوزه درمان استان می‌باشد و به دلیل نقش استراتژیکی که شهرستان دشتستان در استان دارد بیشترین بار تخلیه بیماران در این منطقه است.

دکتر سید سجاد اقبالی افزود: شهرستان دشتستان برای آینده درمان استان و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نقش کلیدی و محوری دارد.
این مقام مسئول درمانی استان اظهار داشت: برای آینده درمان بوشهر سه منطقه درمان برای استان در نظر گرفته شده که منطقه مرکز با محوریت بوشهر و برازجان، منطقه شمال با محوریت گناوه و منطقه جنوب با محوریت کنگان خواهد بود.
قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این مراسم با اشاره به اجرای موفق طرح تحول نظام سلامت در کشور و استان بوشهر گفت: توسعه سلامت در استان بوشهر از اهداف مهمی است که دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای تحقق آن تلاش می‌کند و تا کنون به موفقیت های خوبی در این راستا دست یافته است.
دکترحیدر عزیز نژاد افزود: اجرای طرح تحول نظام سلامت در استان بوشهر موجبات رضایت بسیاری از مردم را فراهم آورده است.
این مقام مسئول اظهار داشت: ازاجرای طرح تحول نظام سلامت تاکنون حدود 35 هزار بیمار بستری و 1600 مورد زایمان طبیعی رایگان در بیمارستان‌های برازجان صورت گرفته است.
دکترمرادی رییس سابق بیمارستان شهید گنجی برازجان نیز با خواندن شعری از فریدون مشیری، از همکاری با پرسنل این بیمارستان ابراز خرسندی کرد.
دکتر علی مقدس جعفری سرپرست جدید بیمارستان نیز درآیین مراسم گفت: امیدوارم با اراده و علمی که در درون پرسنل بیمارستان وجود دارد بتوانیم با کمک هم دیگر و بر اساس عدالت و صداقت به مردم شریف این خطه خدمت کنیم.

دکتر مقدس جعفری پیش از این عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و متخصص طب اورژانس در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوده است.
در پایان نیز با اهدای لوح تقدیر از زحمات مهرپور مرادی رییس سابق بیمارستان شهید گنجی برازجان تقدیر و علی مقدس جعفری به عنوان سرپرست جدید این بیمارستان معرفی شد.
مراسم تودیع و معارفه رییس بیمارستان شهید گنجی برازجان با حضور معاون سیاسی امنیتی فرمانداری دشتستان قائم مقام رییس، معاون درمان و مسئولین درمانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.
انتهای پیام/ م.غ 1023


کلمات کلیدی:
معارفه     بیمارستان.گنجی     دشتستان     دکتر.اقبالی     دکتر.عزیزنژاد     دکتر.مقدس    

تاریخ بروز رسانی:   15 شهريور 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >