فرماندار شهرستان کنگان:
بهورزان بهترين پيام آوران سلامت در جامعه هستند

18 شهريور 1394
فرماندار شهرستان کنگان گفت: بهورزان بهترين پيام آوران سلامت در ميهن اسلامي بوده و مايه افتخار اين ملت هستندکه بايد از تلاش و خدمات این عزيزان در عرصه سلامت جامعه قدرداني شود.

عباس جمشيدي در مراسم بزرگداشت روز بهورز در مرکز بهداشت و درمان شهرستان کنگان با اشاره به اینکه ارتقای سطح سلامت مردم را تا حد زيادي مديون تلاش بي وقفه بهورزان هستيم افزود: در دولت تدبیر و امید توجه خاصی به بخش سلامت، به ویژه بهداشت و درمان شده است.
فرماندار شهرستان کنگان از تلاش و خدمات بهورزان در خدمت رساني به شهروندان در روستاها و مناطق محروم جامعه تجليل كرد و اظهار داشت: با همكاري دهياران و بهورزان شاهد محيط سالم و به دور از هرگونه مشکلات بهداشتي در منطقه باشيم.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: اجرای طرح سلامت یکی از سیاست‌های اصلی دولت تدبیر و امید است که می تواند باعث نشاط و سلامت جامعه باشد.
بخش اعظمی ازدستاوردهای حوزه سلامت مدیون تلاش بهورزان است
رییس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کنگان نیز در این مراسم گفت: بخش اعظمی از دستاوردهای حوزه سلامت مدیون تلاش و ارایه خدمات بهداشتی به روستاییان توسط بهورزان است.
مهندس محمد بازیاری افزود: بهورزان از ابتدای استقرار خانه‌های بهداشت در سال 63 تاکنون در حال ارایه خدمت به مردم مناطق محروم هستند و دستاوردهایی که در حوزه سلامت به دست آمده مرهون زحمت‌های این عزیزان است.
این مراسم با حضور امام جمعه، فرماندار، بخشدار مرکزی، بهورزان و پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان درسالن اجتماعات شبکه بهداشت ودرمان این شهرستان برگزار شد.
اجرای موسیقی توسط هنرمند بومی شهرستان کنگان، قرائت مقاله و شعر به مناسبت روز بهورز وکارمند و انجام مسابقه از دیگر برنامه‌های این مراسم بوده است.
در پایان نیز از مربیان و بهورزان نمونه شهرستان کنگان تقدیر و لوح‌های سپاس وجوایزی به آنها اهدا شد.
انتهای پیام/ م.س 1027

کلمات کلیدی:
جشن     روز.بهورز     روز.کارمند     شبکه‌.بهداشت‌درمان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   18 شهريور 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >