معاون وزیر راه و شهرسازی:
بیمارستان تخصصی در استان بوشهر احداث می‌شود+ گزارش تصویری

31 شهريور 1394
معاون وزیر راه و شهرسازی از احداث بیمارستان تخصصی در استان بوشهر خبر داد.

محمد علیزاده در حاشیه بازدید از پروژه‌های استان بوشهر افزود: از زمین‌های مختلفی که امکان احداث بیمارستان تخصصی در آن وجود دارد بازدید جامعی صورت گرفت همچنین در نشست‌های کاری متعددی که در این خصوص با حضور مهندسین مشاور و نیروهای مرتبط برگزار گردید تمامی گزینه‌ها بررسی شد.
رییس مجری ساخت تأسیسات دولتی و عمومی وزارت راه و شهرسازی اضافه کرد: امروز توانستیم تمامی زمین‌های مورد نظر را از نزدیک مورد بررسی قرار دهیم و در نهایت زمین کنار بیمارستان شهدای خلیج فارس برای احداث بیمارستان تخصصی به تصویب نهایی رسید.
علیزاده بیان کرد: نگاه وزارت بهداشت درمان و استان این است که بتوانیم خدمات درمانی مناسب‌تری به مردم ارایه دهیم.
وی در ادامه گفت: با زمان بندی مشخصی تعیین شد، حداکثر ظرف چند ماه آینده عملیات اجرایی احداث این بیمارستان آغاز خواهد شد.
علیزاده تصریح کرد: پهنای زمین در استان بوشهر و جنس خاک باعث می‌شود که هزینه پی‌سازی در این استان نسبت به استان‌های دیگر متفاوت باشد، بنابراین ساخت این بنا‌ها به علت اهمیت و حساسیت باید روی شمع احداث شود که مطالعات نهایی شمع در مدت 2 ماه آینده به اتمام می‌رسد و بلافاصله عملیات اجرایی این بیمارستان را در استان شروع خواهیم کرد.
این جلسه‌ با حضور معاون امور عمرانی استاندار بوشهر، رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، مدیر کل راه و شهرسازی و همچنین دیگر مسئولین استان و با حضور نمایندگان سازمان مدیریت وبرنامه ریزی و وزارت بهداشت برگزار شد.
انتهای پیام/ 1023

کلمات کلیدی:
معاون     معاون.وزیر     بیمارستان     ساخت.بیمارستان.تخصصی    

تاریخ بروز رسانی:   31 شهريور 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >