افتخاری دیگر توسط نخبه بوشهری، پروفسور مجید اسدی

12 مهر 1394
پروفسور مجید اسدی عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر به عنوان یکی از چهار پژوهشگر و فناور عرصه سلامت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور معرفی شد.

دکتر ملک زاده معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت در پاسخ به دبیر شانزدهمین جشنواره تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری عرصه سلامت کشور برای معرفی پژوهشگران و فناوران شاخص دانشگاه‌های علوم پزشکی چهار نفر از اساتید منتخب این حوزه را معرفی کرد.
اهمیت معرفی پروفسور مجید اسدی جوانترین استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به این علت است که وی توانسته در کنار اساتید پر سابقه‌ای از دانشگاه‌های شهید بهشتی، تبریز و مشهد قرار گیرد.
دکتر افشین زرقی استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر یداله امیدی استاد دانشگاه علوم پزشکی تبریز و دکتر حسین حسین زاده استاد دانشگاه علوم پزشکی مشهد از دیگر پژوهشگران و فناوران معرفی شده هستند.
روابط عمومی و بین الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر ضمن تبریک به پرفسور مجید اسدی موفقیت ایشان را در شانزدهمین جشنواره برگزیدگان پژوهش و فناوری آرزومند است.
در شانزدهمین جشنواره تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری دانشگاه ها و مراکز علمی ، آموزشی و پژوهشی سراسر کشور که آذر ماه سال جاری در هفته پژوهش برگزار خواهد شد اساتید برتر در زمینه های پژوهشی و فناوری سال 94 معرفی خواهند شد.
برای دریافت فایل رزومه پروفسور اسدی به زبان های انگلیسی و اسپانیایی کلیک کنید.

انتهای پیام/ 1025


کلمات کلیدی:
پروفسور.اسدی     معاون.وزیر     دکتر.ملک‌زاده    

تاریخ بروز رسانی:   12 مهر 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

نظرات ارسالی
صد آفرين به دكتر اسدي عزيز و دوست داشتني،افتخار كشور،واقعا احسنت بايد گفت به جناب دكتر كه با اين عظمت در استان مانده اند.
بوشهري
ضمن عرض تبریک و افتخار به جناب دکتر، احسنت که در استان مانده اند و در حال پیشرفت هستند.
دانشجو

لینک به این صفحه
< >