رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
شما دانشجویان علوم پزشکی متخصصین آینده کشور در حوزه سلامت هستید

18 مهر 1394
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خطاب به دانشجویان جدید الورود گفت: شما دانشجویان علوم پزشکی، متخصصین آینده کشور در حوزه سلامت هستید و هر چه بیشتر تلاش کنید، نتیجه آن را در آینده به نفع مردم خواهید دید.

دکتر علیرضا رئیسی در آیین جشن دانشجویان جدید الورود دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: در دوران دانشجویی سختی‌هایی وجود دارد و مراحلی است که باید طی شود تا یک دانشجو با تکیه بر توانایی‌ها و استعدادهای خود به کمال برسد.
وی بیان داشت: شما دانشجویان باید از فرصت‌هایی که در اختیارتان است استفاده کنید و با بهره گیری از اساتید خوب و صاحب نظر دانشگاه برای طی کردن مدارج علمی و پیشرفت و تکامل به ویژه در عرصه سلامت که نیاز جامعه است بهره ببرید.
دکتر رئیسی افزود: بسیاری از دانشجویانی که درگذشته در این دانشگاه تحصیل می‌کردند توانستند با تلاش و کوشش در المپیادهای مختلف کشوری بدرخشند و افتخار آفرینی کنند.
وی با اشاره به امکانات محدود دانشگاه گفت: ممکن است امکانات کافی و مطلوب در دانشگاه وجود نداشت باشد اما همه مدیران دانشگاه تلاش می‌کنند که در حد توان این مشکلات را مرتفع کنند و شرایط مناسب برای دانشجویان فراهم سازند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به فضای خوابگاهی دانشگاه افزود: در سطح کشور 42 تا 43 درصداز دانشجویان از فضاهای خوابگاهی استفاده می‌کنند اما در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیش از 87 درصد از دانشجویان از فضای خوابگاهی برخوردارند.
معاون آموزشی دانشگاه نیز ضمن تبریک به دانشجویان جدیدالورود گفت: همه کسانی که در دانشگاه خدمت می‌کنند افتخارشان این است که در حد توان در خدمت دانشجویان باشند.
دکتر صمد اکبرزاده خطاب به دانشجویان افزود: سعی کنید از فرصت‌هایی که در اختیارتان است کمال استفاده را ببرید و در برنامه‌های مختلف فرهنگی، علمی، پژوهشی و ورزشی شرکت کنید زیرا دانشجویی می‌تواند موفق باشد که در کنار درس خواندن در دیگر زمینه‌های فوق برنامه نیز حضور فعال داشته باشد.
وی زندگی دانشجویی را بهترین زندگی وخاطرات دوران دانشجویی را بهترین خاطرات یک انسان دانست و افزود: خانواده‌های شما برای ورود شما به دانشگاه زحمات زیادی کشیدند و شما نیز باید با تلاش و پشتکار مستمر پاسخگوی این زحمات باشید.
دکتر اکبرزاده با اشاره به المپیادهای کشوری خاطرنشان کرد: شما دانشجویان نباید تنها به درس خواندن اکتفا کنید بلکه به فکر کسب رتبه و مدال در المپیادهای مختلفی که در سطح کشور برگزار می‌شود باشید.
در ادامه این مراسم خانم صدیقه بارونی و خانم فروغ عباسی در خصوص عملکرد کمیته انضباطی و اداره مشاوره توضیحاتی ارایه کردند.
انتهای خبر/ 2050


کلمات کلیدی:
جشن     دانشجویان.ورودی        

تاریخ بروز رسانی:   18 مهر 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >