مشاور استاندار بوشهر در امور ایثارگران:
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از جمله ادارات پیشرو در ارایه خدمات به خانواده ایثارگران است

20 مهر 1394
مشاور استاندار بوشهر در امور ایثارگران گفت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در ارایه خدمات به خانواده ایثارگران از جمله ادارات پیشرو در این زمینه در استان است.

عبداله یونسی اضافه‌کرد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون خاطرات و تاریخ زمان پیامبر تا امام حسن عسگری(ع) را مشاهده کردیم از خفقان و طاغوت گرفته تا جنگ و ترور و تحریم‌های اقتصادی و تمام تلاش‌هایی که دشمنان به کار گرفتند تا انقلاب را از پا در بیاورند.
وی افزود: در پیروزی انقلاب همه صنوف مردم شرکت داشتند و اتحاد و یکرنگی که در بین مردم وجود داشت موجب پیروزی انقلاب و به زانو در آمدن طاغوتیان شد.

امروز شاهد انسجام درونی کشور هستیم
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: امروز در جامعه شاهد انسجام درونی کشور هستیم که این انسجام نه تنها در حوزه علوم و تکنولوژی مختلف ، بلکه در حوزه امنیت نیز کشور از انسجام بسیار خوبی برخوردار است.
دکتر علیرضا رئیسی افزود: این انسجام و امنیت نه تنها به خاطر پیشرفت‌های علمی و توانایی‌های نظامی کشور است بلکه حاصل رشادت‌های شهدا، جانبازان، آزادگان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است که باید این مهم را سرلوحه امور قرار دهیم.
وی با عرض تسلیت شهادت سردار همدانی در عرصه دفاع از اسلام، گفت: اجر اخروی شهدا، رزمندگان و خانواده‌هایشان بر اساس وعده‌های الهی از پیش تعیین شده است و امیدوارم بتوانیم خدمات درخوری به خانواده این عزیزان در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ارایه کنیم.

باید حافظ خون شهیدان باشیم
قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: دو نوع جهاد داشته و داریم که جنگ و هشت سال دفاع مقدس جهاد اصغر و تلاش، کار و مجاهداتمان برای آبادانی کشور در این دوره جهاد اکبر است که متأسفانه باید بپذیریم در این قسمت کوتاهی‌های بسیاری داشته‌ایم.
دکتر حیدر عزیزنژاد افزود: آبادانی و توسعه کشور دینی است که بر گردنمان است وباید برای حفط و پاسداشت خون پاک و مقدس شهیدانمان تلاش کنیم و مدافع ارزش‌های انقلاب باشیم.

انتهای پیام/ کدخبر- 1022


کلمات کلیدی:
خانواده‌شهدا     تجلیل     امور.ایثارگران     مشاور.استاندار    

تاریخ بروز رسانی:   20 مهر 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >