تقدیر از مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهردرنشست تخصصی فوریت‌های پزشکی راهیان نور

11 آبان 1394
در اولین نشست تخصصی فوریت‌های پزشکی راهیان نور با رویکرد سامانه ملی امداد یاور، از رییس مرکز مدیریت حوادث و فرویت‌های پزشکی بوشهر به همراه 6 نفر ازروسای مراکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی هم مرز با مناطق تحت پوشش تقدیر شد.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فرویت‌های پزشکی بوشهردر این باره گفت: رشد روزافزون کمی و کیفی راهیان نور با حمایت همه‌ دستگاههای لشکری و کشوری و فعالیت قابل قبول قرارگاههای نیروهای مسلح، حوزه‌های علمیه و صدا و سیما نویدبخش قرار گرفتن آن در سبد فرهنگی مردم است.

دکتر عبدالرحیم دادجو افزود:: در برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده، امسال نیز همچون سال‌های گذشته، مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر در 9 شهرستان تحت پوشش خود با کاروان‌ها همکاری و همراهی خواهد کرد، علاوه بر این امسال با اضافه شدن بالگرد هوایی اورژانس به ناوگان فوریت‌های پزشکی استان، خدمات ارزنده‌تری را ارایه خواهیم داد.

راهیان نور جنوب کشور با گستره سرزمینی 17 یادمان ، از یادمان اروندکنار در استان خوزستان آغاز شده و تا یادمان شرهانی در استان ایلام پایان می یابد. راهیان نورخلیج فارس نیز با گستره زمینی 11 یادمان، از یادمان شهدای گمنام هرمز در استان هرمزگان آغاز شده و تا یادمان شهدای خارک در استان بوشهر ادامه می یابد.

انتهای پیام/ ز.ی - 5010


کلمات کلیدی:
مرکز.مدیریت     فوریت‌های.پزشکی.استان     نشست.تخصصی    

تاریخ بروز رسانی:   11 آبان 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >