دریک بازدید صورت گرفت:
نظارت معاون بهداشتی دانشگاه بر عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان

13 آبان 1394
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از واحدهای مختلف ستادی و محیطی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان بازدید و بر عملکرد آنان نظارت کرد.

دکتر عبدالمحمد خواجه‌ئیان در حاشیه این بازدید گفت: شهرستان کنگان به دلیل نزدیکی با شرکت‌های مستقر در منطقه پارس جنوبی و شهرستان عسلویه دارای مشکلات متعددی است اما با توجه به جدا شدن عسلویه از کنگان و کم شدن تعداد مراکز بهداشتی و خانه‌های بهداشت تحت پوشش، شرایط مطلوبی برای ارایه خدامات ایجادشده است.
وی با اشاره به نیروهای ستادی با تجربه و کارآمد شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان افزود : انتظار می‌رود با توجه به محدود بودن تعداد واحدهای تحت پوشش همه تلاش لازم برای ارتقا ی کیفیت خدمات به کار گرفته شود.
دکتر خواجه‌ئیان با تأکید بر جابجایی یا تعمیر پایگاه بهداشتی روستای گوده گفت: نسبت به تهیه تجهیزات مناسب و با کیفیت برای مرکز بهداشتی قدس و پایگاه گوده اقدام شود.
وی با اشاره به واگذاری خدمات دندانپزشکی به بخش خصوصی گفت: می‌بایست بیماری‌های تنفسی در دستور کار قرار گیرد و برای پیشگیری از آنها برنامه‌ریزی بیشتری انجام گیرد.
دکتر محمد مهدی خواجه ئیان، معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این برنامه گفت: لازم است شرح وظایف سرپرستان مراکز بهداشتی درمانی به آنان ارسال شود؛ همچنین پنل مدیریتی در تمام مراکز و خانه‌های بهداشت وجود داشته و تکمیل شود.
در این بازدید که همه گروه‌های ستادی مرکزبهداشت استان حضور داشتند از واحدهای مختلف ستادی ومحیطی مرکز بهداشت شهرستان بازدید و بر عملکرد آنها نظارت شد.
گفتنی است پس از بازدید محیطی وستادی جلسه‌ای با حضور کارشناسان ستاد استان و شبکه بهداشت و درمان شهرستان درمحل سالن کنفرانس شبکه تشکیل شد ونتایج بازدیدها ونقاط قوت وضعف هر واحد جداگانه به بحث و تبادل نظر گذاشته شد ودر مورد راهکارهای مناسب، تصمیم گیری به عمل آمد.
انتهای پیام/ م.س3070 + م.ب2020


کلمات کلیدی:
نظارت     معاون.بهداشتی.دانشگاه     عملکرد     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   13 آبان 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >