فرماندار شهرستان دشتستان:
طرح تحول نظام سلامت در شهرستان دشتستان به خوبی اجرا شده است

27 آبان 1394
فرماندار شهرستان دشتستان گفت: با برنامه‌ریزی و پیگیری‌های دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر و شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان طرح تحول نظام سلامت در این شهرستان به خوبی اجرا شده است.

دکتر ارسلان زارع افزود: در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت در کشور، همه مراحل اجرایی این طرح در شهرستان دشتستان تاکنون موفقیت آمیز بوده و زمینه کاهش هزینه‌های مردم، پیشگیری از انتقال بیماران به مرکز استان و یا شیراز را فراهم آورده است.
این مقام مسئول اظهار داشت: نظام سلامت یکی از محو‌ری‌ترین مباحث در توسعه انسانی همه جوامع و کشورهاست و به همین منظور بسیاری از کشورهای در حال توسعه در سال‌های اخیر در حوزه‌ سلامت خود تغییراتی را انجام دادند.
دکتر زارع اضافه کرد: دولت تدبیر و امید به منظور پاسخگویی بهتر به نیازهای جامعه و ارتقای بهبود نظام ســلامت، طرح تحول نظام سلامت را در دستور کار خود قرار داد .
فرماندار شهرستان دشتستان تصریح کرد: طرح تحول نظام سلامت با رویکرد ایجاد انصاف و عدالت در دسترسی به خدمات سلامت و ارتقای کیفیت خدمات و مساعدت مالی به مردم به ویژه اقشار آسیب پذیر با تدبیر دکتر روحانی آغاز و همواره مورد حمایت رهبر معظم انقلاب قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: مردم فهیم ایران از این طرح ارزشمند استقبال نموده و جامعه پزشکان و حوزه سلامت نیز همکاری‌های بی دریغی برای اجرای این طرح موفق داشته‌اند.
مردم از کلینیک و درمانگاه تخصصی شهرستان دشتستان رضایت دارند
فرماندار شهرستان دشتستان گفت: بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته توسط دایره ارزیابی و رسیدگی به شکایات فرمانداری دشتستان و همچنین بخشداری‌های تابعه، مردم از کلینیک و درمانگاه تخصصی رضایت دارند.
دکتر ارسلان زارع خاطرنشان کرد: یکی از دلایل رضایتمندی مردم از طرح تحول نظام سلامت حضور متخصصان و افزایش امکانات و تجهیزات کلینیک و درمانگاه تخصصی بوده که در ارایه کیفیت خدمات نقش آفرین بوده است.

انتهای پیام/ م.غ 1023

کلمات کلیدی:
فرماندار.دشتستان     طرح.تحول     نظام.سلامت    

تاریخ بروز رسانی:   27 آبان 1394

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :