ورود شش پزشک متخصص به بیمارستان بقیه الله دیلم

30 آبان 1394
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: با توجه به اجرای طرح تحول نظام سلامت در دولت تدبیر و امید که یکی از اهداف آن دسترسی عادلانه مردم به خدمات تخصصی بوده است و با توجه به نیاز بیمارستان بقیه الله دیلم به حضور متخصصین به صورت مقیم، در تقسیمات اخیر در سطح استان، شش پزشک متخصص به دیلم اختصاص داده شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت دیلم؛ عبدالحسین ناصری افزود: به زودی دو پزشک متخصص زنان، دو متخصص بیهوشی، یک متخصص جراح عمومی و یک متخصص رادیولوژیست به صورت مقیم در شهرستان حضور خواهند داشت.
این مقام مسئول اضافه کرد: پیش از این نیز متخصصین داخلی و اطفال به صورت ثابت و مقیم، متخصصین کلیه ومجاری اداری، اعصاب وروان، مغزواعصاب، جراح، بیهوشی، رادیولوژی، زنان، ارتوپد،گوش وحلق وبینی، پوست وچشم پزشک به صورت دوره‌ای و هر کدام در روزهای مشخصی از هفته در کلینیک تخصصی بیمارستان حضور داشتند که کماکان به کار خود ادامه خواهند داد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم از همکاری فرماندار شهرستان دیلم و رییس دانشگاه علوم پزشکی استان تشکر و قداردانی نمود و اظهار داشت: با حضور متخصصین به صورت مقیم در شهرستان تا اندازه زیادی نیازهای درمانی مردم بر طرف خواهد شد.

انتهای پیام/ ح.ع 3060

کلمات کلیدی:
پزشک.متخصص     بیمارستان.بقیه.الله     دیلم    

تاریخ بروز رسانی:   30 آبان 1394

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

نظرات ارسالی
خیلی مفید بود
حسین

لینک به این صفحه
< >