پزشک متخصص ارتوپدی در بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج) دیلم شروع به کار کرد

4 آذر 1394
متخصص ارتوپدی در بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج) شهرستان دیلم که از پزشکان بومی شهرستان نیز می‌باشد شروع به کار کرده است.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) شهرستان دیلم دکتر روح اله خواجه متخصص ارتوپدی از پزشکان بومی این شهرستان از تاریخ سوم آذر امسال در این مرکز شروع بکار نموده است.
رییس بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) شهرستان دیلم افزود: با اجرای طرح تحول نظام سلامت و توسعه خدمات تخصصی در مناطق کمتر توسعه یافته، تقسیم بندی متخصصین در سطح استان، علاوه بر تأمین 4 متخصص پایه بیمارستان شامل جراح عمومی، زنان و زایمان، بیهوشی و رادیولوژیست ، متخصص ارتوپدی نیز در این مرکز شروع به کار کرده و از روز سوم آذر به ارایه خدمات تخصصی در قالب طرح تحول نظام سلامت به مردم شهرستان مشغول شده است .
دکتر ابراهیم قنواتی پور بیان کرد: علاوه بر متخصصین مقیم یاد شده، متخصصین مغز و اعصاب، گوش و حلق و بینی، پوست، کلیه و مجاری ادراری، چشم، اعصاب و روان به صورت یک یا دو بار در هفته در کلینیک تخصصی بیمارستان حضور یافته و بیماران سرپایی را ویزیت و مداوا می کنند.
رییس بیمارستان بقیه اله الاعظم (عج) ضمن تشکر از فرماندار، رییس ومعاون درمان دانشگاه علوم پزشکی در توسعه خدمات درمانی شهرستان دیلم خاطرنشان کرد: امیدواریم با عنایت ویژه مسئولین شهرستان و استان بخش بستری جدید مرکز هرچه سریع‌تر تکمیل و افتتاح گردد تا کمبود شدید فضای بستری در بیمارستان برطرف و شاهد ارتقای خدمات به مردم منطقه باشیم.
انتهای پیام/ ا.ص 4040


کلمات کلیدی:
پزشک.متخصص.ارتوپد     بیمارستان.دیلم    

تاریخ بروز رسانی:   4 آذر 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >