طرح تشدید بازرسی از تمامی مطب ها و کلینیک های درمانی شهر برازجان اجرا شد

14 آذر 1394
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان؛ از تمامی مطب ها و کلینک های درمانی شهر برازجان توسط بازرسین بهداشت محیط و حرفه ای بازدید به عمل آمد.

کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، گفت : حفظ و تامین بهداشت و سلامت جامعه در گرو ارایه خدمات گسترده و مطلوب بهداشتی می‌باشد در همین راستا، واحد بهداشت و محیط و حرفه ای شهرستان دشتستان طی طرح تشدید از تمامی مطب ها و کلینیک های درمانی شهر برازجان بازدید به عمل آوردند.
سیده فاطمه حسینی،هدف از اجرای این طرح را، پایش وضعیت بهداشت محیط مطب ها و کلینیک ها عنوان کرد وافزود : ساماندهی وضعیت تفکیک ، جمع آوری ، دفع و بی خطر سازی پسماندهای عفونی در این مراکز از دیگر اهداف این طرح می‌باشد.
وی اضافه کرد: این طرح توسط 5 اکیپ دو نفره انجام و از بیش از 100 مطب و مرکز درمانی سطح شهر بازدید شد و درجریان بازرسی‌ها ، آموزش‌های لازم در زمینه مسایل بهداشتی مرتبط با مطب‌ها داده شد.
سیده فاطمه حسینی اظهارامیدواری کرد: با توجه به شروع طرح جمع آوری زباله‍‌های عفونی مطب‌ها و مراکز درمانی بخش خصوصی توسط شهرداری، با همکاری کامل پزشکان ، شاهد بهبود وضعیت جمع آوری و دفع بهداشتی پسماندهای عفونی مطب ها و کلینیک های درمانی در سطح شهرستان باشیم.


انتهای پیام/ س.غ 3030


کلمات کلیدی:
طرح.تشدید     بازرسی     مطب‌ها     کلینیک‌ها     شهر.برازجان    

تاریخ بروز رسانی:   14 آذر 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >