حضور فعال نیروهای فوریتهای پزشکی استان بوشهر در مرز شلمچه

15 آذر 1394
به گزارش رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان تیم عملیاتی فوریت‌های پزشکی استان بوشهر متشکل از 6 نفر با ترکیب امدادگر، تکنسین فوریت‌های پزشکی به همراه دو دستگاه آمبولانس با تجهیزات کامل درمانی به مرزهای شلمچه اعزام شده اند .

دکتر عبدالرحیم دادجو گفت: شش نفر از همکارانمان در قالب یک تیم برای خدمت به زائرین سالار شهیدان امام حسین (ع) اعزام شده‌اند که طبق گزارش‌های ارسالی تا به امروز نزدیک به 250 نفر از زائرین اربعین حسینی توسط آنان معاینه و خدمت رسانی شده اند.
محمد علیبازنژاد امدادگر اعزامی از سوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر در این ارتباط گفت : از روز 26 آبان آموزش‌های ضروری در خصوص نحوه برخورد با زائرین و بیماریهای احتمالی، در کارگاه یک روزه کشوری به تمامی نیروهای اعزامی داده شد و از آنان خواسته شد با صبر و بردباری پذیرای مهمانان حسینی باشند.
وی افزود: ازدحام جمعیت، طولانی بودن مسیر، وضعیت آب و هوا که در اکثر روزها غبارآلود است عواملی است که گاهی توان بدنی زائران را کم می‌کند و در مکانی که تیم ما حضور دارند از سوی بهداشت و درمان تهران در مرز شلمچه دو بهداری صحرایی احداث شده که نیروهای عملیاتی استان بوشهر در کنار سایرین وظیفه امدادرسانی را به عهده دارند.
علیباز نژادگفت: اکثر بیماران نیازمند به خدمات پزشکی و درمانی در همین محل مداوا می‌شوند مگر اینکه نیاز به خدمات تخصصی داشته باشند که سریعا" به بیمارستان خرمشهر منتقل می شوند.
وی خاطر نشان کرد: عشق آقا اباعبدالله شوری در بین مردم ایجاد کرده و خستگی ما را در این روزهای پر مشغله تحت الشعاع خود قرار داده است.
آقایان احمد پرگان، محمد علیبازنژاد، علی رضایی راد، حشمت ابراهیمی زاده ، مجید برزگر و رضا بهبهانی، تیم اعزامی بوشهر را تشکیل می‌دهند.

انتهای پیام/ ز.ی 5010

کلمات کلیدی:
نیروهای.فوریت‌های.پزشکی     مرز.شلمچه    

تاریخ بروز رسانی:   15 آذر 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >