با حضور معاون وزیر بهداشت
تفاهم‌نامه توسعه فرهنگ سلامت در بوشهر منعقد شد

19 دی 1394
با حضور معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تفاهم‌نامه توسعه فرهنگ سلامت با مشارکت تشکل‌های مردم نهاد در استان بوشهر منعقد شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تفاهم‌نامه توسعه فرهنگ سلامت در استان بوشهر بین معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و استاندار بوشهر منعقد شد.
معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در آیین انعقاد تفاهم‌نامه توسعه فرهنگ سلامت در استان بوشهر با بیان اینکه این تفاهم‌نامه درراستای همکاری‌های دوجانبه برای توسعه فرهنگ سلامت منعقد شد اظهار داشت: توسعه فرهنگ سلامت در بین آحاد جامعه و توسعه تشکل‌های بهداشتی، درمانی و مردم نهاد و تقویت زیرساخت‌های بهداشتی از اهداف این تفاهم‌نامه است.
علی‌اکبر سیاری بیان کرد: در اجرای مفاد این تفاهم‌نامه پایگاه‌های بهداشتی در سطح استان بوشهر بازسازی، بهسازی و تجهیز می‌شوند که نقش مهمی در توسعه سلامتی و پیشگیری از بیماری‌ها دارد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر هم با بیان اینکه تفاهم‌نامه توسعه فرهنگ سلامت بین استانداری بوشهر و وزارت بهداشت منعقد شد افزود: در اجرای مفاد این تفاهم‌نامه اعتبارات مورد نیاز نوسازی، احداث و تعمیرات خانه‌های بهداشت با مشارکت دو جانبه تامین می‌شود.
دکتر علیرضا رییسی تامین اعتبارات طرح‌های بهداشت دهان ودندان و قلب سالم را از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه دانست و افزود: مشارکت در تامین و گسترش فضاهای آموزشی مرکز مراقبت‌های اولیه سلامت با تامین اراضی و زیرساخت‌های لازم از دیگر طرح‌های انعقاد تفاهم‌نامه توسعه فرهنگ سلامت است.
وی افزود: طرح‌های این تفاهم‌نامه در مدت 2 سال با برآورد اعتبار 800 میلیارد ریال اجرا می‌شود.
انتهای پیام/ م.غ 1023
لینک کانال خبری روابط عمومی و بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در تلگرام
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
معاون.وزیر.بهداشت     تفاهم.نامه     تشکل‌های.مردم.نهاد    

تاریخ بروز رسانی:   19 دی 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >