ویزیت بیش از 95 هزار نفر توسط پزشکان عمومی در شهرستان دیر

5 بهمن 1394
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر از انجام ویزیت بیش از 95 هزار نفر توسط پزشکان عمومی طی 9 ماهه سال جاری در شهرستان دیر خبر داد .

عادل مقدس در نشست کمیته آماری شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر اظهار داشت : ارایه خدمات با بهترین کیفیت در حوزه سلامت مورد تاکید دانشگاه علوم پزشکی قرار دارد و سعی داریم در شهرستان دیر باکیفیت‌ترین خدمات را در این حوزه ارائه کنیم .
وی افزود: با توجه به فعالیت مراکز مختلف بهداشتی و درمانی و ارایه خدمات متنوع از سوی این مراکز در شهرستان دیر مراجعات مردم به این مراکز در 9 ماهه سال جاری چشم‌گیر بوده است .
وی با تاکید بر استمرار و افزایش بسته های خدمتی در سال جاری گفت: در 9 ماهه ابتدای سال جاری به 95 هزار و 277 نفر خدمات پزشک عمومی ، 32 هزار و 421 نفر خدمات آزمایشگاهی ، سه هزار و 47 نفر خدمات رادیولوژی و 46 هزار 580 نفر خدمات تزریقات و پانسمان توسط همکاران پرتلاش بخش درمانی به مراجعه کنندگان مراکز بهداشتی درمانی مختلف شهرستان ارایه شده است .
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با بیان اینکه از مجموعه افراد ویزیت شده توسط پزشک 48 درصد تحت پوشش برنامه پزشک خانواده و دارای دفترچه بیمه روستایی بوده‌اند گفت : کسانی که فاقد هرگونه دفترچه بیمه می‌باشند ، می‌توانند با مراجعه به ادارات بیمه سلامت نسبت به اخذ دفترچه بیمه روستایی و ثبت نام در برنامه پزشک خانواده اقدام نمایند .
مقدس به فعالیت بخش آزمایشگاه نیز اشاره کرد و گفت : در 9 ماهه سال جاری همکاران شاغل در بخش آزمایشگاه با انجام 110 هزار و 493 مورد آزمایش تشخیص طبی ، به طور میانگین روزانه 409 مورد آزمایش انجام داده‎اند .
وی با اشاره به رشد شاخص‌های بهداشتی درمانی گفت : رشد شاخص‌های بهداشتی درمانی در شهرستان دیر از روند مطلوبی برخوردار است و با فرهنگ سازی مناسب و تاکید بر رعایت اصول پیشگیری می توان از بروز بیماری‌های مختلف در انسان جلوگیری کرد.
انتهای پیام/ ح.ن 3050
لینک کانال خبری روابط عمومی و بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در تلگرام
telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
ویزیت.پزشکان     پزشکان.عمومی     عادل.مقدس     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   5 بهمن 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >