در شهرستان دیلم صورت گرفت:
عملیات اجرایی ساخت مرکز پیشگیری از بیماری‌های دهان و دندان آغاز شد.

18 بهمن 1394
به مناسبت دهه مبارکه فجر مراسم کلنگ زنی مرکز پیشگیری از بیماری‌های دهان و دندان در شهرستان دیلم باحضور فرماندار و مسئولین شهرستانی انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم؛ فرماندار شهرستان دیلم گفت: با اختصاص 7پزشک متخصص به صورت مقیم به شهرستان دیلم خدمات درمانی به نحو مطلوبی در شهرستان انجام می‌شود که حضور این تعدادپزشک متخصص دردیلم به نسبت جمعیت، در کل کشور کم نظیر است.
حسن اسماعیلی افزود: ارایه خدمات بهداشت و درمان را حق مردم دانست و ابراز امیدواری کرد با ارایه خدمات صادقانه دولت تدبیر و امید، روحیه نشاط وامید در بین مردم بیش از پیش افزایش یابد.
رییس شبکه بهداشت ودرمان دیلم گفت : مرکز پیشگیری از بیماری‌های دهان و دندان در سال 93 با الگوگیری از برخی نقاط کشور به عنوان اولین مرکز در نوع خود در استان بوشهر در بخشی از ساختمان مرکز حضرت فاطمه(س)آغاز به کار کردو نتایج بسیار خوب و موثر این مرکز در پیشگیری از بیماری‌های دهان و دندان باعث شد تا مسئولین سلامت استان با حمایت قاطع استاندار این طرح را در تمام شهرستان های استان اجرا نمایند.
عبدالحسین ناصری تصریح کرد : طرح قلب سالم و طرح پیشگیری از بیماری‌های دهان و دندان دو طرح بسیار موفق بوده است که در دو سال اخیر درتمام شهرستان‌های استان بوشهر با همت دولت تدبیر و امید و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی اجرا شده است.
رییس شبکه بهداشت ودرمان دیلم افزود: با یاری خداوند ساختمان مرکز پیشگیری از بیماریهای دهان و دندان با زیر بنای 130متر مربع و با اعتبار یک میلیاردو 500ملیون ریال و از محل اعتبارات تملک دارایی شهرستان احداث خواهد شد.
انتهای پیام/ ح.ع 3060
لینک کانال رسمی روابط عمومی و بین الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر
telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
عملیات.اجرایی     مرکز.پیشگیری.بیماری‌ها     دهان.و.دندان     شهرستان.دیلم    

تاریخ بروز رسانی:   18 بهمن 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >