قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
استان بوشهر از استان‌های پیشتاز در اجرای طرح تحول نظام سلامت است

16 اسفند 1394
قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جمع مدیران شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: استان بوشهر از استان‌های پیشتاز در اجرای طرح تحول نظام سلامت می باشد و با همدلی و هم زبانی می توانیم باعث پیشرفت بهتری در این زمینه باشیم .

دکتر حیدر عزیزنژاد افزود: نوشتن برنامه عملیاتی و نقشه راه و چگونگی خدمت رسانی به مردم از وظایف کارشناسان ستادی می باشد و باید ارزیابی و تولید فکر کارشناسان در راستای اهداف نظام سلامت باشد.
وی تاکید کرد: با توجه به اضافه شدن برنامه ها و پروژه های تخصصی جدید در حوزه بهداشت و درمان،کارشناسان باید مطالعه داشته باشند و خودشان را از لحاظ علمی قوی کنند تا به صورت مطلوب و تاثیرگذار آنها را اجرا کنند.
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان نیز گفت: از سال گذشته تا کنون جلسه شورای مدیران با محوریت موضوعات مشترکی که نیاز به مداخله و هماهنگی های کلان در سطح مدیریت داشته باشد،برگزار می شود.
دکتر علیرضا حاجیونی افزود: خوشبختانه موضوعاتی که در این جلسات بررسی و به تصویب می رسد با پشتوانه گروهی مداخله انجام می‌گیرد و کارشناسان نظرات خود را بیان می کنند واین کمک می کند تبعات تصمیماتی که گرفته می‌شود به حداقل برسد .
دبیر جلسه شورای مدیران نیز اظهار کرد: در دو سال گذشته 119 مصوبه داشته ایم ،که 86 مصوبه مربوط به بیمارستان و 17 مصوبه دیگر مربوط به شبکه و 16 مصوبه مشترک نیز شبکه با دانشگاه داشته است که نیاز به حمایت و مداخله رییس دانشگاه در رفع آنها می باشد .
ویدا بهمنش در پایان جلسه ، مهمترین مصوبات جلسات شورای مدیران را کمبود نیروی انسانی در بخش های بیمارستان شهید گنجی با توجه به راه اندازی بخش های جدید و مراجعه بیماران ، همچنین کمبود تجهیزات مورد نیاز بیماران و نبود مهد کوک در بیمارستان که در رضایتمندی پرسنل موثر می باشد، بیان کرد.
یازدهمین جلسه مدیران شبکه بهداشت و درمان دشتستان با حضور قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر،رییس شبکه ، رییس بیمارستان شهید گنجی و سایر اعضای شورا در دشتستان برگزار شد.

انتهای پیام /س.غ 3030کلمات کلیدی:
طرح.تحول     دکتر.حاجیونی     دکتر.عزیزنژاد     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   16 اسفند 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >