آغاز طرح بسیج سلامت نوروزی در شهرستان گناوه

7 فروردين 1395
رییس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه گفت: طرح بسیج سلامت نوروزی در شهرستان همزمان با تعطیلات نوروزی در شهرستان گناوه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه؛ دکتر علی زکی زاده افزود: هدف از اجرای این طرح نظارت و کنترل دقیق بازرسان بهداشت محیط شهرستان بر اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی و همچنین نظارت دقیق بهداشتی بر اماکن عمومی شامل محل های اسکان مسافران در ایام تعطیلات نوروز و سرویس های بهداشتی عمومی می باشد.
جمع‌آوری بیش از 90 کیلو مواد خوراکی و آشامیدنی غیر قابل مصرف در نیمه اول تعیلات نوروزی
رییس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه افزود: در بازرسی های انجام شده در نیمه اول تعیلات نوروزی بیش از 90 کیلوگرم مواد خوراکی و آشامیدنی غیر قابل مصرف در شهر گناوه جمع آوری شد.
دکتر زکی زاده اظهار داشت: بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه تعداد بیش از 250 مورد بازدید از مراکز تهیه و تولید مواد غذایی و اماکن عمومی داشته اند.
وی با اشاره به اینکه بیش از 80 مورد کارت تندرستی در ایام تعطیلات نوروزی صادر شده افزود: بازدید و کنترل های بازرسان بهداشت محیط بر اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی و همچنین اماکن عمومی نقش موثری در جلوگیری از قانون گریزی برخی از سود جویان تهیه و توزیع مواد غذایی که به فکر سلامت مردم نیستند می تواند داشته باشد.
بازرسی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی تا پایان تعطیلات نوروزی به صورت ویژه ادامه دارد
این مقام مسئول تصریح کرد: این بازرسی ها به صورت ویژه تا پایان تعطیلات نوروزی به صورت صبح و عصر در جای جای شهرستان گناوه انجام می شود تا مسافران و مهمانان عزیز بتوانند در سلامت کامل غذای خود را تامین کنند و با خاطره ای خوش به شهر خود بازگردند.
وی تصریح کرد: تعدادی پمفلت، بروشور، بنر و جزوه آموزشی در مورد چگونگی تهیه مواد غذایی از اماکن معتبر، خرید نکردن از اغذیه فروشان دوره گرد، اطمینان از برچسب اصالت و سلامت کالا برای محصولات سلامت محور و نکات بهداشتی ایمنی تهیه شده و به صورت روزانه در اختیار مهمانان عزیز قرار می گیرد.

انتهای پیام/ م.ن 3080
telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بسیج.سلامت.نوروزی     دکتر.زکی‌زاده     شبکه.بهداشت‌درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   7 فروردين 1395

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >