امدادرسانی فوری اورژانس 115به شش مصدوم حادثه واژگونی خودرو در محور گناوه - دیلم

17 فروردين 1395
رییس مرکز مدیریت حوادث وفوریت های پزشکی استان بوشهر از امدادرسانی فوری اورژانس 115به شش مصدوم واژگونی خودرو درکیلومتر 15 محور گناوه - دیلم وانجام اقدامات لازم درمانی به این مصدومان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث وفوریت‌های پزشکی استان بوشهر ، عصر دیروزشانزدهم فروردین ساعت 15:08 شاهد حادثه ای دیگر در محور گناوه – دیلم بودیم که در آن دو خانم 25 ساله و یک آقای 28 ساله و دو پسر بچه 3 و 6 ساله مصدوم شدند .
بنا بر این گزارش ،حادثه درنزدیکی روستای قلعه حیدر حد فاصل گناوه و دیلم اتفاق افتاده و دو تیم عملیاتی اورژانس 115 از شهرستان گناوه و یک تیم عملیاتی اورژانس 115 از شهرستان دیلم به محل اعزام شدند .
گفتنی است با توجه به نزدیک بودن محل حادثه به شهرگناوه تیم‌های عملیاتی شهرستان گناوه زودتر به موقعیت اعلام شده رسیدند و پس از بررسی صحنه حادثه، اقدامات درمانی اولیه را انجام دادند و به ترتیب اولویت ،مصدومین به بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه اعزام شدند.
گزارش ها حاکی از آنست که حال کودک سه ساله دچار کاهش سطح هوشیاری شده بود بنابراین با هماهنگی مرکز پیام شهرستان و مسئولین بیمارستان امیرالمومنین(ع) پس از تحویل به بیمارستان ترتیبی داده شد تا کودکان سریعتر معاینه شوند .
در معاینات بالینی مشخص شد که احتمال ضربه به سر زیاد بوده و نیاز است در مرکزی که جراح مغز اعصاب و امکانات مراقبت‌های ویژه در دسترس بوده تحت نظر باشد بنابراین با هماهنگی ستاد هدایت و اطلاع رسانی بوشهر هر دو کودک به بیمارستان شهدای خلیج فارس اعزام شدند .
درگزارش‌های اخیر ستاد هدایت عملیات بحران دانشگاه تعداد حوادث ویژه رخ داده در محور گناوه – دیلم تنها در طرح امداد نوروزی 6 مورد از 18 مورد با 41 مصدوم بوده است.
انتهای پیام / ز.ی50000


کلمات کلیدی:
اورژانس     واژگونی.خودرو     فوریت‌های.پزشکی    

تاریخ بروز رسانی:   17 فروردين 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >