جمع آوری 9 تن مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته در طرح بسیج سلامت نوروزی

23 فروردين 1395
مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه ای معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بیش از نه تن مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته توسط بازرسان بهداشت محیط در مدت طرح بسیج سلامت نوروزی جمع آوری شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، مهندس میمنت توبه خاک افزود: در مدت زمان طرح بسیج سلامت نوروزی که از اول اسفند ماه 94 تا 15 فروردین 95 اجرا شد، بیش از نه تن مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته توسط بازرسان بهداشت محیط در مدت طرح بسیج سلامت نوروزی جمع آوری شد.
وی تصریح کرد: در این طرح که به مدت 45 روز ادامه داشت 148 نفر از بازرسین بهداشت محیط و حرفه ای با هدف ارتقای امنيت و سلامت غذايي جامعه حضور داشتند.
مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه ای معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: این بازرسین در طول اجرای طرح به صورت مستمر در ساعات اداري و غير اداري بر بهداشت محيط مراكز تهيه و توزيع مواد غذايي و اماكن عمومي نظارت نموده و پيگيري لازم را به منظور رفع نواقص بهداشتي مشاهده شده انجام دادند که در این مدت 17 مرکز متخلف عرضه کننده مواد غذایی تعطیل شد.
مهندس میمنت توبه خاک خاطرنشان کرد: به منظور نظارت بر سلامت آب شرب بیش از یکهزار و 200 مورد نمونه برداری وبیش از 15 هزار مورد کلرسنجی از آب شرب صورت گرفت.
انتهای پیام/ م.ب 2020

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بسیج.سلامت.نوروزی     معاونت.بهداشتی     میمنت.توبه‌خاک        

تاریخ بروز رسانی:   23 فروردين 1395

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >