رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی:

عزم و اراده جدی برای رفع مشکلات مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان دشتی وجود دارد

28 فروردين 1395
رییس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دشتی گفت: عزم و اراده جدی برای رفع مشکلات مراکز بهداشتی و درمانی و خانه های بهداشت شهرستان وجود دارد.

دکتر اصغر بحرانی در دیدار رییس شورای اسلامی شهرکاکی که در دفتر مدیریت شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دشتی برگزار شد، به اقدامات انجام گرفته در رفع مشکلات بهداشتی درمانی شهرستان اشاره کرد و گفت: بحول قوه الهی اقدامات خوبی در بحث تعمیر و نوسازی و تجهیز خانه های بهداشت و مراکز بهداشتی درمانی شهرستان انجام گرفته و در سال جدید نیز ادامه خواهد یافت.
وی افزود: اولویت ما در پروژه های عمرانی ساماندهی بناهای بهداشتی درمانی روستایی بوده است و هم اکنون بیش از 90 درصد از خانه های بهداشت روستایی شهرستان نوسازی و در چند مورد تجدید بنا گردیده اند واز لحاظ تجهیزات نیز در وضعیت مناسبی قرار دارند.
دکتر اصغر بحرانی ضمن اشاره به نوسازی مراکز بهداشتی درمانی زیارت، درازی، کاکی و شنبه، از آغاز عملیات نوسازی مراکز بهداشتی درمانی شهید احمدی و امام حسن (ع) خورموج خبر داد و گفت : رویکرد ما در انجام پروژه های عمرانی ، ایجاد فضایی مناسب و در خورشان مراجعین و بیماران است.
این مقام مسئول همچنین به اقدامات عمرانی انجام گرفته در بخش کاکی اشاره کرد و گفت: هم اکنون با اقدامات انجام شده در درمانگاه کاکی و تامین تجهیزات و نیروی انسانی لازم، این مرکز در وضعیت خوبی قرار دارد.
وی از بهره برداری از پانسیون پزشکان این مرکز در آینده نزدیک خبر داد و گفت: با راه اندازی ساختمان پانسیون جدید و تخریب ساختمان فعلی، آزمایشگاه جدید این مرکز به مساحت 120 متر مربع احداث خواهد شد.
رییس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دشتی اظهار داشت: احداث درمانگاه بادوله، گامی مهم در پیشرفت وضعیت بهداشت و درمان بخش کاکی است.
دراین دیدار رییس شورای اسلامی شهر کاکی نیز با اشاره به پیشرفت‌های حاصل شده در بخش بهداشت ودرمان شهرستان، از تلاش‌های رییس و کارکنان شبکه بهداشت ودرمان قدردانی نمود و گفت بحمدالله با اقدامات انجام گرفته توسط مسئولان شبکه بهداشت ودرمان در مرکز بهداشتی درمانی کاکی، وضعیت مناسبی از بعد فضای فیزیکی و تجهیزات و نیز کادر پزشکان و کارکنان مرکز ایجاد گردیده و رضایتمندی مردم را بدنبال داشته است.
سید علی اکبر فاطمی از برنامه ریزی های لازم به منظور اهدای یک قطعه زمین توسط شورای اسلامی شهر کاکی به بهداشت و درمان برای احداث پایگاه بهداشتی این شهر خبر داد و خواستار تعامل بیش از پیش شورای اسلامی و مجموعه بهداشت ودرمان شهرستان در جهت رفع مشکلات این حوزه شد.
دراین جلسه لوح سپاس شورای اسلامی شهر کاکی به پاس خدمات ارزنده دکتر اصغر بحرانی به حوزه بهداشت و درمان شهرستان دشتی و بخش کاکی به وی اهدا شد.
انتهای پیام/ م.ا 3040


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
شورای.اسلامی.کاکی     دکتر.اصغر.بحرانی     شبکه.بهداشت‌درمان     شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   28 فروردين 1395

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >