رییس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دشتی
هفته سلامت فرصت مناسبی برای آگاهی بخشی بیشتر به مردم در زمینه حفظ سلامت است

30 فروردين 1395
رییس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دشتی گفت: با توجه به اهمیت هفته سلامت، این هفته فرصت مناسبی برای آگاهی‌بخشی بیشتر به مردم در زمینه حفظ سلامت آنان و بیان موارد تهدید کننده سلامت از راه‌های گوناگون و با همکاری تمام بخش‌ها و دستگاه‌های مرتبط است.

دکتر اصغر بحرانی در جلسه هماهنگی برنامه های هفته سلامت، افزود: با توجه به شعار امسال هفته سلامت که غلبه بر دیابت می‌باشد، نقش اقدامات پیشگیرانه و لزوم اطلاع رسانی و آگاهی بخشی دقیق و مستمر در مورد این بیماری به مردم مهم و اساسی است.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی نیز گفت: اجرای برنامه هایی متناسب با تمام اقشار سنی جامعه در این هفته برای افزایش آگاهی های آنان پیرامون مسایل بهداشتی به ویژه موضوع دیابت ضروری است.
مهندس پرویز احمدی افزود: با توجه به همکاری های موجود میان آموزش و پرورش و مجموعه بهداشت و درمان ، استمرار و تعمیق بیش از پیش این تعاملات در ارتقای سلامت شهرستان مهم و اساسی است.
وی همچنین با برشمردن اهداف و دلایل اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت اضافه کرد: نظارت دقیق و مستمر مسئولان واحدهای ستادی شبکه بهداشت و درمان بر حسن اجرای بسته های خدمات این طرح در مراکز وپایگاه‌های سلامت ضروری است.
گفتنی است برنامه های ویژه هفته سلامت شامل پیاده روی دانش آموزی، آموزش عمومی در مراکز، توزیع تراکت و پمفلت ، برنامه‌های ورزشی ویژه بانوان، تجلیل از فعالان عرصه سلامت شهرستان، برگزاری جلسه ویژه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان ، انهدام مواد آرایشی بهداشتی تاریخ گذشته و ویزیت رایگان مناطق روستایی با همکاری بسیج جامعه پزشکی از یکم تا هفتم اردیبهشت ماه در شهرستان دشتی اجرا می‌شود.
انتهای پیام/ م.ا 3040


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
هفته.سلامت     دکتر.اصغر.بحرانی     شبکه.بهداشت‌درمان     شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   30 فروردين 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >