فرماندار شهرستان دیر :
وزیر بهداشت به قول‌هایش در خصوص بیمارستان دیر عمل کرده است

31 فروردين 1395
فرماندار شهرستان دیر گفت : وزیر بهداشت به قول‌هایش در خصوص بیمارستان دیر عمل کرده است .

حمزه اعتماد در اولین جلسه شورای اداری شهرستان دیر با بیان اینکه بیمارستان دیر از مطالبات ویژه مردم این شهرستان است،گفت : قرارگاه خاتم الانبیا به عنوان پیمانکار قرار بود اسفند سال گذشته پروژه بیمارستان دیر را تمام و تحویل دهد که این اتفاق صورت نگرفت .
وی با تقدیر از اقدامات خوب قرارگاه خاتم الانبیا در اجرا و راه‌اندازی پروژه‌های بزرگ ملی درخواست کرد : با توجه به تامین اعتبار لازم نسبت به تکمیل بیمارستان دیر سرعت عمل بیشتری صورت گیرد تا مردم منطقه هر چه زودتر از نعمت خدمات‌دهی آن بهره‌مند شوند .
فرماندار دیر به وعده وزیر بهداشت در جمع مردم این شهرستان اشاره و اظهار کرد : وزیر بهداشت به قول‌هایی که به مردم دیر در خصوص بیمارستان دیر داده است عمل کرده است .
وی افزود : دکتر هاشمی در سفر هیأت دولت به استان بوشهر با حضور در جمع مردم دیر قول تجهیز و تامین نیروی انسانی بیمارستان این شهر را یک ماه بعد از تحویل به دانشگاه علوم پزشکی داده بود که این وعده قبل از اتمام بیمارستان عملیاتی شده است .
اعتماد با اشاره به جذب نیروی انسانی مورد نیاز بیمارستان ،گفت : تعداد چهل نفر کادر درمانی بیمارستان از طریق آگهی استخدام جذب شده اند و برای خرید تجهیزات پزشکی و اداری آن نیز اعتبارات مورد نیاز تامین شده است .
وی ادمه داد : در بحث محوطه سازی بیمارستان نیز با پیگیری‌های صورت گرفته بیمانکار آن مشخص شده است و ان‌شاالله تا چند روز آینده کار محوطه‌سازی آن نیز آغاز خواهد شد .
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
وزیر.بهداشت     فرماندار.دیر     بیمارستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   31 فروردين 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >