رییس شبکه بهداشت و درمان کنگان :
پیاده روی یکی از ورزش‌های بسیار تاثیر گذار برروی دیابت است

4 ارديبهشت 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان کنگان گفت: پیاده روی یکی از ورزش‌های بسیار تاثیر گذار برروی کاهش اضافه وزن و دیابت است.

مهندس محمد بازیاری در همایش پیاده روی خانوادگی که به مناسبت هفته سلامت در کنگان برگزار شد افزود: در جامعه کنونی باتوجه به سبک زندگی ماشینی بیماری دیابت به سرعت درحال رشد است و یک خطر و تهدید جدی برای انسان‌ها به شمار می‌رود.
رییس شبکه بهداشت و درمان کنگان با اشاره به اینکه شعار جهانی سازمان بهداشت در سال جاری غلبه بر دیابت نامگذاری شده است خاطر نشان کرد: استفاده از سبزیجات و غلات و حبوبات از دیگر راه‌های مبارزه با دیابت است.
وی افزود: مردم با شرکت دراین پیاده روی ضمن حضور در یک فعالیت شاد ورزشی بوسیله بروشورهای تهیه شده وپمفلت وتراکت با بیماری های مرتبط با چاقی، دیابت و عوامل بروز آن آشنا شدند.
دکتر حسن حیدری بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان نیز در این همایش گفت: جذب حداکثری شهروندان به ورزش و تشویق آنها به فعالیت بدنی از محورهای کاری هیأت ورزش های همگانی است و در این مسیر همراهی و مشارکت ارگان های مختلف می تواند بسیار راهگشا باشد.
گفتنی است پیاده روی بزرگ خانوادگی به مناسب هفته سلامت و با حضور شهروندان و مسئولان کنگان وادارات از خیابان ساحلی روبروی گمرک تا انتهای خیابان غدیراین شهرستان برگزارشد و درپایان به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان جوایزی اهداشد.
انتهای پیام م.س/3070

کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
پیاده‌روی     هفته.سلامت     مهندس.محمد.بازیاری     شبکه.بهداشت‌درمان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   4 ارديبهشت 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >