برگزاری آیین تکریم و معارفه رییس بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه

6 ارديبهشت 1395
آیین تکریم و معارفه رییس بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه برگزار و دکتر جواد طاهری به عنوان رییس این بیمارستان معرفی شد.

قائم مقام ریاست دانشگاه در این آیین گفت: با توجه به تجارب علمی و کاری دکتر جواد طاهری انشالله بتواند در توسعه کمی و کیفی بیمارستان عملکرد موثری داشته باشد.
دکتر حیدر عزیزنژاد افزود: زحمات آقای دکتر علی زکی زاده رییس پیشین بیمارستان در شهرستان گناوه به خصوص در بیمارستان سوانح و سوختگی قابل توجه بوده که جای تقدیر و تشکر بسیار دارد و برای وی آرزوی سربلندی و موفقیعت داریم.

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این آیین گفت : شبکه بهداشت و درمان گناوه از نقاط استراتژیک و از سرفصل‌های مهم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سال جدید می باشد.
امسال نگاه مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به بخش های بهداشت و درمان شهرستان گناوه ویژه است
دکترسید سجاد اقبالی افزود: امسال شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان‌های شهرستان گناوه در زمینه های نیروی انسانی و تجهیزات مورد توجه ویژه دانشگاه قرار دارند .
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز گفت : امیدواریم امسال با تلاش و جدیت تمام دست اندرکان بهداشتی ، درمانی شهرستان و حمایت بی دریغ دانشگاه ، در راستای خدمت به مردم خوب و فهیم گناوه آنچه که در خور شاٌن این مردم می باشد برسیم.
دکتر علی زکی زاده افزود: امیدوارم دکتر جواد طاهری به عنوان سرپرست بیمارستان ، در روند بهبود عملکرد بیمارستان موفق و سربلند باشد .
دکتر جواد طاهری سرپرست بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه نیز در این آیین ضمن خوش آمدگویی به مهمانان و مدعوین گفت: امیدوارم که در مسئولیت جدید مثمر ثمر بوده و با همکاری کارکنان و مسئولین دانشگاه و شبکه بهداشت درمان شهرستان گناوه گامی به جلو در جهت توسعه بیمارستان برداریم .

انتهای پیام/ د.ج


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تودیع     معارفه     دکتر.عزیزنژاد     دکتر.اقبالی     دکتر.زکی‌زاده     دکتر.جواد.طاهری    
بیمارستان.سوختگی.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   6 ارديبهشت 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >