قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
تخصص، تعهد و خدمت خالصانه تنها ملاک انتصاب‌های مدیریتی حوزه سلامت استان است

7 ارديبهشت 1395
قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در اولین نشست شورای سلامت شهرستان دشتستان در سال جدید گفت: حوزه سلامت حوزه‌ای مقدس است که تغییرات مدیریتی آن با حساسیت و دقت لازم صورت می‌گیرد و انتصابات مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با ملاک تخصص، تعهد و خدمت خالصانه به مردم انجام می‌گیرد.

دکتر حیدر عزیز نژاد گفت: پس از اجرایی شدن طرح تحول نظام سلامت با تلاش‌های شبانه روزی همکارانمان شاهد رضایتمندی مردم از دریافت خدمات درمانی هستیم.
حمایت نهادهای مرتبط با حوزه سلامت نقطه قوت شهرستان دشتستان است
دکتر عزیزنژاد افزود: حمایت نهادهای مرتبط با حوزه سلامت از جمله نقاط قوت شهرستان است و این همراهی دستگاه‌های اجرایی، همدلی و هم افزایی مثال زدنی را به‌وجود آورده است.
قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دکتر حاجیونی و دکتر مقدس جعفری گفت: با وجود چالش‌ها و مشکلات موجود، همت و تلاش کادر بهداشتی درمانی شهرستان دشتستان، موجب پیشرفت در خدمت رسانی به مردم گردیده است.
وی خاطر نشان کرد: شهرستان دشتستان حوزه مهم استان در امور سلامت است و امیدواریم تغییرات مدیریتی جدید گامی در جهت ارتقای سطح کیفیی خدمات بهداشتی و درمانی به مردم این خطه باشد.
بیش ار 70 درصد عوامل موثر بر سلامت در حوزه بهداشت و درمان نیست
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان دشتستان نیز با برشمردن عوامل موثر بر سلامت جامعه گفت: امروزه بیش از هفتاد درصد عوامل موثر بر سلامت جامعه به شکل مستقیم با حوزه بهداشت و درمان مرتبط نیست و این موضوع ضرورت هماهنگی و همراهی بین بخشی در دستگاه‌های اجرایی را دو چندان کرده است.
محمد جعفر زراعت‌گر افزود: با اجرا شدن طرح تحول نظام سلامت شاهد برطرف شدن بخش عمده‌ای از مشکلات پرداختی مردم هستیم.

وی از زحمات روسای سابق شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان و بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان تقدیر ، تشکر و برای ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

انتهای پیام/م.پ 1025

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست     شورای.سلامت     معاون.فرماندار     دکتر.عزیزنژاد     محمد.جعفر.زراعت‌گر     شهرستان.دشتستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   7 ارديبهشت 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >