تحولات مدیریتی زمینه ساز پویایی و بالندگی هر مجموعه است

7 ارديبهشت 1395
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در آیین تکریم و معارفه روسای شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: تغییر لازمه هر سیستم و مجموعه‌ای است و باید در هر مقطع زمانی موجب پویایی و بالندگی آن مجموعه ‌شود.

دکتر عبدالمحمد خواجه‌ئیان افزود: شهرستان دشتستان به دلیل برخورداری از ظرفیت‌ها و ویژگی‌های خاص جغرافیایی و جمعیتی در استان همواره در حوزه مسایل بهداشت پیشرو بوده و ما این را مدیون وجود همکاران ارزشمند و همچنین مدیران پرتلاش می‌دانیم .
وی با برشمردن اقدامات ارزشنمد صورت گرفته در شبکه بهداشت درمان با مدیریت دکتر حاجیونی گفت: دکتر حاجیونی در زمان تصدی مسئولیت خود با مهارت، کار تیمی و با حمای مجموعه‌های دولتی به ویژه فرمانداری شهرستان گام‌های ارزشمندی در ارتقای جایگاه دشتستان در حوزه سلامت برداشت.
دکتر خواجیه ئیان خاطر نشان کرد: با آماده بودن زیرساخت‌های توسعه بهداشت در شهرستان دشتستان در یکسال آینده اقدامات خوبی درحوزه سلامت این شهرستان رخ خواهد داد و زیرساخت‌های آن تا حدود زیادی آماده می باشد که با برنامه ریزی ها و همکاری سایر نهادها امیدواریم فضای مناسبی برای ارتقای سطح خدمات در شان مردم ارایه شود.
مراسم تکریم و معارفه روسای شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان با حضور قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، معاونین درمان و بهداشتی، رییس حراست ، مدیر روابط عمومی و اموربین الملل، کارکنان ستادی و مراکز بهداشتی و درمانی وجمعی از مسئولین نهادهای دولتی و نظامی در سالن آموزشگاه بهورزی شهر برازجان برگزار شد.
انتهای پیام/ س.غ 3030


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تکریم.معارفه     معاون.بهداشتی     دکتر.خواجه‌ئیان        

تاریخ بروز رسانی:   7 ارديبهشت 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >