افتتاح پروژه‌های عمرانی بهداشتی شهرستان دشتی به ارزش یک‌صد میلیارد ریال

8 ارديبهشت 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: پیش‌بینی می‌کنیم در هفته دولت معادل یک‌صد میلیارد ریال پروژه عمرانی در بخش بهداشت و درمان افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز شود.

دکتر اصغر بحرانی بابیان اینکه نوسازی، بهسازی و تجهیز مراکز بهداشتی و خانه‌های بهداشت در سال گذشته در دستور کار قرار داشته افزود: عملیات احداث چهارخانه بهداشت که توسط شرکت نفت در روستاهای زلزله‌زده سنا، درویشی، گنخک و لاور شرقی انجام‌گرفته بود، پایان‌یافته است.
دکتر اصغر بحرانی با اشاره به اینکه رویکرد ما در انجام پروژه‌های عمرانی، توجه ویژه به کیفیت است گفت: خانه بهداشت روستای کردوان علیا، پایگاه بهداشتی شنبه، پانسیون 6 واحدی بیمارستان زینبیه (س) خورموج و پانسیون چهار واحدی کاکی در هفته دولت افتتاح خواهند شد.
وی تصریح کرد: نوسازی و تجهیزات آموزشگاه بهورزی و خوابگاه خواهران و برادران بااعتبار 300 میلیون تومان انجام‌شده است.
دکتر بحرانی اضافه کرد: نوسازی و تجهیز مرکز جامع سلامت و پایگاه الیاس احمدی با هزینه 250 میلیون تومان، نوسازی و تجهیز مرکز جامع امام حسن (ع) با 200 میلیون تومان، نوسازی و تجهیز مرکز درمانگاهی روستایی درازی با 200 میلیون تومان، نوسازی و تجهیز مرکز درمانگاهی شبانه‌روزی شهید مظفری کاکی با 150 میلیون تومان، نوسازی و تجهیز مرکز درمانگاهی شهید فاریابی شنبه با 150 میلیون تومان، استانداردسازی و تجهیز خانه‌های بهداشت با 250 میلیون تومان انجام‌شده است.
وی از احداث درمانگاه جدید به مساحت یک‌هزارم و 55 مترمربع در سه‌طبقه در محل درمانگاه الیاس احمدی خبر داد و افزود: مناقصه برگزار و پیمانکار مشخص‌شده و کمتر از یک سال این پروژه بهداشتی به اتمام خواهد رسید.
دکتر بحرانی خاطرنشان کرد: مرکز پیشگیری دندان و دهان در مرکز درمانی الیاس احمدی به مساحت 131 مترمربع احداث و تجهیز می‌شود که دارای 40 درصد پیشرفت فیزیکی است و مبلغ 600 میلیون تومان اعتبار آن‌که از نفت تأمین‌شده بود تخصیص‌یافته است و امیدواریم تا هفته دولت به اتمام برسد.
دکتر بحرانی گفت: در بیمارستان زینبیه خورموج به همت رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر پنج اتاق ال دی آر «زایشگاه» به اعتبار 600 میلیون تومان در دست اجراست و تا دو هفته آینده تحویل شبکه بهداشت و درمان خواهد شد.
وی یادآور شد: در شهرستان دشتی 30 خانه بهداشت، پنج پایگاه بهداشتی، 6 مرکز بهداشتی درمانی، یک بیمارستان و پنج پایگاه اورژانس 115 شهری و جاده‌ای به فعالیت در بخش بهداشت و درمان مشغول هستند.
انتهای پیام/ م.ا 3040


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
افتتاح     پروژه‌های.عمرانی.بهداشتی     دکتر.اصغر.بحرانی     شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   8 ارديبهشت 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >