همایش ائمه جماعت برتر دانشگاه‌های کشور در مشهد مقدس برگزار شد

28 ارديبهشت 1395
پنجمین همایش ائمه جماعت برتر دانشگاه‌های کشور در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) در مشهد مقدس برگزار شد.

در این همایش 3 روزه، کارگاه‌های آموزشی با حضور اساتید برجسته کشوری با موضوعات نحوه مشاوره موفق، تحلیل مسایل سیاسی روز کشور، فضای مجازی و بیان احکام تخصصی برگزار شد.
حجج‌اسلام مجتبی احمدی دبیر ستاد اقامه نماز دانشگاه و امام جماعت مسجد حضرت فاطمه زهرا (س) و خوابگاه پردیس، علی اسماعیلی از خوابگاه دانشجویی صدف، عبدالله پیل‌بان از خوابگاه دانشجویی سینا و سید محمدرضا حاتمیان از بیمارستان شهید گنجی برازجان به‌عنوان ائمه جماعت برتر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این همایش شرکت داشتند.
این همایش به همت ستاد عالی اقامه نماز نهاد مقام معظم رهبری با حضور بیش از دویست و پنجاه نفر از ائمه جماعت دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار شد.
در بیانیه‌ای که در پایان این همایش صادر شد، ائمه جماعت دانشگاه‌ها بر پیروی از خط ولایت‌فقیه و تأسی از سیره و روش بنیان‌گذار جمهوری اسلامی و همچنین منویات مقام معظم رهبری تأکید کردند و تنها راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی را اقدام عملی در اجرای اقتصاد مقاومتی باهمت مردم و مسئولان دانستند.
ائمه جماعت دانشگاه‌ها همچنین عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مقابل دشمنان را درگرو حمایت همه‌جانبه مردم و مسئولان از خط ولایت‌فقیه عنوان داشتند.
انتهای پیام س / ر 2050


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
همایش     ائمه.جماعات     مشهد.مقدس        

تاریخ بروز رسانی:   28 ارديبهشت 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >