تکریم و معارفه سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان عسلویه

11 خرداد 1395
مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این آیین که با حضور مسئولان محلی و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شد، مهندس جاسم زارعی به‌عنوان سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه معرفی شد.
قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این آیین گفت: انجام کار با نیت الهی و پی گیری مشکلات تا حصول نتایج و عشق خدمت‌رسانی به آحاد مردم، اصل اساسی در مدیریت است.
دکتر حیدر عزیز نژاد افزود: با همکاری و تعامل سازنده با مسئولان، به‌تدریج مشکلات بهداشتی حل خواهد شد و با تحقق برنامه‌های بهداشتی، شاخص‌های بهداشت نیز ارتقا خواهد یافت.
معاون بهداشتی دانشگاه نیز گفت: برای رفع مشکل فضای فیزیکی و زیرساخت‌های شبکه عسلویه منابع و اعتبار تأمین‌شده است و ما نیز در دانشگاه تلاش خود را برای جذب نیروی انسانی انجام خواهیم داد.
دکتر عبدالمحمد خواجه ئیان بیان داشت: می‌بایست برای رفع مشکلات، همه سازمان‌ها و اداره‌ها به‌ویژه فرماندار شهرستان مانند گذشته با شبکه بهداشت و درمان عسلویه که شبکه جدید و نوپاست همکاری داشته باشند.
جاسم زارعی سرپرست جدید شبکه عسلویه نیز گفت: امیدوارم به یاری خدای سبحان بتوانم در راستای تحقق سیاست‌های کلی نظام سلامت و برنامه‌های استراتژیک معاونت بهداشتی دانشگاه، همگام باسیاست‌های دولت تدبیر و امید، برای ارتقای سطح کیفیت خدمات بهداشتی درمانی و سلامت شهرستان، گام‌های بلند و اساسی در شهرستان برداریم.
فرماندار شهرستان عسلویه نیز در این جلسه گفت: یکی از سیاست‌های کلان دولت تدبیر امید، طرح تحول نظام سلامت بود که به حول و قوه الهی با استقبال خوب مردم روبرو شد.
وی تصریح کرد: کاهش هزینه‌ها از جیب مردم محروم منطقه در حوزه سلامت و اقتصاد مملکت کار بس ستودنی است که در عرصه سلامت و درمان، در دو سال گذشته اتفاق افتاده است.
وی بیان داشت: با را ه اندازی شبکه عسلویه در سال گذشته ما تمام تلاش خود را برای استفاده از ظرفیت‌ها و جذب نیروهای بومی به کارخواهیم بست و از هرگونه همکاری و تعامل در جهت خدمت به مردم منطقه دریغ نمی‌کنیم.
گفتنی است در این مراسم قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، معاون بهداشتی، مدیر روابط عمومی و بین‌الملل علوم، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان و سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) حضور داشتند.
در پایان این نشست، قائم‌مقام رییس دانشگاه و معاون بهداشتی با حضور در شبکه بهداشت و درمان عسلویه از نزدیک با پرسنل این شبکه دیدار کردند.
انتهای پیام/ م.س 3070

کلمات کلیدی:
تکریم     معارفه     بهداشت‌درمان     عسلویه     دکتر.عزیزنژاد        

تاریخ بروز رسانی:   11 خرداد 1395

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >