گردهمایی علمی ائمه جماعت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد

17 خرداد 1395
گردهمایی علمی ائمه جماعت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر یکشنبه در سالن نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه برگزار شد.

در این کارگاه مباحث علمی با موضوعات اصول مشاوره و ارتباط، نقد وهابیت و بهاییت، مسائل اعتقادی و رفع شبهات با حضور اساتید حوزه علمیه بوشهر موردبررسی و بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت.
مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه در ابتدای این گردهمایی گفت: فلسفه بعثت پیامبران بازگشت به فطرت و هویت انسانی بوده و آنان مبعوث شده‌اند تا انسان و جامعه بشری را به هویت انسانی خود بازگردانند.
حجت‌الاسلام عباس دشتی بابیان اینکه بیداری امروز جهان، نشأت‌گرفته از انقلاب ملت ایران است افزود: دولت‌های عربی در چندین دهه نتوانستند در مقابل رژیم صهیونیستی حرکتی انجام دهند اما همین رژیم اشغالگر در برابر فرزندان انقلاب اسلامی در جنگ سی‌وسه روزه به‌زانو درآمد.
وی با اشاره به سالگرد زعامت و رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خاطرنشان کرد: امروز مقام معظم رهبری ادامه‌دهنده همان مسیر بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی است و از جایگاه رفیعی برخوردارند و امروز بر همگان به‌ویژه روحانیون لازم است تا ضمن اعتقاد عمیق و فهم ابعاد قیام امام خمینی (ره) اهداف این نهضت را بازنشر دهند.
مسئول دفاتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بیان داشت: هرچند امروز آوازه پیام انقلاب اسلامی همه دنیا را درنوردیده و به گوش آزادی خواهان جهان رسیده اما معرفی کامل ابعاد شخصیت امام (ره) از وظایف روحانیت است.
حجت‌الاسلام دشتی افزود: امروز دنیای غرب و استکبار از امام راحل و انقلاب اسلامی سیلی بزرگی خورده و آنها هرگز فکر نمی‌کردند یک روحانی با دست‌خالی بتواند پرونده خاک خورده دین را از بایگانی بیرون بکشد و آن را احیا کند.
انتهای پیام س / ر 2050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
گردهمایی.علمی     ائمه.جماعات.دانشگاه     حجت‌الاسلام.عباس.دشتی        

تاریخ بروز رسانی:   17 خرداد 1395

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >